Kødhammer IF
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 2 | F | Dullerup bk | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 08:45 |
2 - 1 | V | Spurs Academy FC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 16:55 |
0 - 8 | V | Lagoa do Carneiro | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 19:05 |
1 - 0 | F | Fluminense CF | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 21:15 |
0 - 2 | V | AC Ubby | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 22:50 |
0 - 2 | F | Fc ringridderen | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 01:55 |
2 - 0 | F | Eli slave academy | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 14:20 |
1 - 1 | O | La pebbles | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 14:40 |
0 - 3 | V | Cambirela | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 16:45 |
1 - 3 | F | Fc ringridderen | Newcomers Challenge, Runda 2 | Cupmatch | Hemmamatch | 7 Maj 21:40 |
1 - 2 | F | Sommers Team | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 01:45 |
0 - 5 | V | Santa Cruz dos Motas | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 08:15 |
0 - 6 | V | Catas Altas da Noruega | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 12:05 |
3 - 1 | V | EFCFC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 16:20 |
7 - 0 | V | Tvis Fodbold | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 17:35 |
0 - 5 | V | Joanisdorf | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 09:40 |
4 - 0 | V | Lagoa do Carneiro | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 13:30 |
0 - 3 | V | La pebbles | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 16:10 |
1 - 3 | F | AC Ubby | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 21:35 |
5 - 0 | F | Dullerup bk | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 00:50 |
Upptakt » | - | Tvis Fodbold | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 09:50 |
Upptakt » | - | Fluminense CF | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 10:25 |
Upptakt » | - | Joanisdorf | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 10:35 |
Upptakt » | - | Spurs Academy FC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 21:40 |
Upptakt » | - | Catas Altas da Noruega | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 07:40 |
Upptakt » | - | EFCFC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 09:10 |
Upptakt » | - | Santa Cruz dos Motas | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 10:05 |
Upptakt » | - | Sommers Team | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 22:30 |
Upptakt » | - | Cambirela | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 00:15 |
Upptakt » | - | Fc ringridderen | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 09:40 |
Upptakt » | - | Eli slave academy | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 12:15 |