Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
26/03, 11:20 |
Division 4, Grupp 7 |
Avete Calcio |
0 - 2 |
FC Klang |
Division 4, Grupp 3 |
26/03, 11:25 |
Division 4, Grupp 6 |
Blastoise Disciple |
1 - 5 |
Fuk Jonathan |
Division 5, Grupp 3 |
26/03, 11:25 |
Division 5, Grupp 4 |
Van Burgundy |
0 - 1 |
Magikarp GF |
Division 4, Grupp 2 |
26/03, 11:30 |
Division 5, Grupp 5 |
Fata Cruz |
2 - 0 |
Kragemanden FC |
Division 5, Grupp 14 |
26/03, 11:30 |
Division 4, Grupp 5 |
Team Hereford |
2 - 0 |
Cannondale FC |
Division 4, Grupp 7 |
26/03, 11:30 |
Division 4, Grupp 6 |
FC Vmt |
3 - 0 |
Mathiaschester City |
Division 4, Grupp 5 |
26/03, 11:35 |
Division 4, Grupp 4 |
Athletic Bilbao |
1 - 3 |
FC Impotentia |
Division 4, Grupp 3 |
26/03, 11:40 |
Division 5, Grupp 2 |
Svendborg fB |
2 - 1 |
Atletico Madrid |
Division 4, Grupp 7 |
26/03, 11:50 |
Division 4, Grupp 2 |
FC Adems |
4 - 1 |
Düsseldorf FC |
Division 4, Grupp 5 |
26/03, 12:00 |
Division 5, Grupp 3 |
Danish Hoopstars |
5 - 0 |
Los Nuevos Galacticos |
Division 4, Grupp 1 |
26/03, 12:05 |
Division 2, Grupp 1 |
Esbjergs FB |
3 - 1 |
Cresswell |
Division 3, Grupp 2 |
26/03, 12:05 |
Division 4, Grupp 2 |
FC Total |
0 - 1 |
Sydlangeland SF |
Division 4, Grupp 1 |
26/03, 12:15 |
Division 4, Grupp 2 |
Fc Baltai B Team |
2 - 0 |
Galo Vikings |
Division 4, Grupp 7 |
26/03, 12:20 |
Division 4, Grupp 8 |
Eorlingas |
1 - 3 |
Teamsunlolly |
Division 4, Grupp 6 |
26/03, 12:50 |
Division 3, Grupp 3 |
Shimizu S Pulse |
0 - 2 |
FC Jigglies |
Division 4, Grupp 3 |
26/03, 12:50 |
Division 5, Grupp 14 |
Folkets Ørne |
1 - 0 |
The Landmænd |
Division 4, Grupp 7 |
26/03, 12:50 |
Division 3, Grupp 3 |
Yellow Ultras |
2 - 1 |
DE VILDE FC KØBENHAVN |
Division 5, Grupp 4 |
26/03, 12:55 |
Division 4, Grupp 3 |
FC United Junior |
0 - 2 |
S C Braga |
Division 5, Grupp 4 |
26/03, 12:55 |
Division 4, Grupp 5 |
FC Black Power |
2 - 0 |
SMØLF BK |
Division 3, Grupp 4 |
26/03, 12:55 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Blangstedgaard |
1 - 5 |
Sydsiden VSTGN |
Division 5, Grupp 4 |
26/03, 13:00 |
Division 5, Grupp 1 |
FC Blaugrana AP |
3 - 2 |
Krøl if |
Division 5, Grupp 4 |
26/03, 13:10 |
Division 5, Grupp 2 |
Spånaberne |
0 - 2 |
DGNSS |
Division 4, Grupp 1 |
26/03, 13:10 |
Division 3, Grupp 3 |
AC Gjellerup |
1 - 0 |
Scammer FC |
Division 4, Grupp 3 |
26/03, 13:15 |
Division 5, Grupp 1 |
FC MIK THE MANN |
1 - 2 |
Borcelle Football Club |
Division 5, Grupp 1 |
26/03, 13:20 |
Division 4, Grupp 5 |
Athletic Senux |
2 - 0 |
Kuldio |
Division 4, Grupp 2 |
26/03, 13:20 |
Division 4, Grupp 3 |
Forzza FC |
1 - 2 |
FC Køb |
Division 4, Grupp 2 |
26/03, 13:20 |
Division 5, Grupp 3 |
FC Fjeldaben |
0 - 2 |
Darwin Núñez FC |
Division 4, Grupp 8 |
26/03, 13:25 |
Division 4, Grupp 3 |
Klaske FC |
1 - 2 |
Rosenborg Boldklub |
Division 3, Grupp 3 |
26/03, 13:35 |
Division 5, Grupp 4 |
De uduelige græshunde |
0 - 2 |
Pazzies |
Division 3, Grupp 2 |
26/03, 13:40 |
Division 4, Grupp 4 |
Korning IF |
1 - 0 |
Madison Forward FC |
Division 4, Grupp 2 |