Fred
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | V | Galoppen FC | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 11:50 |
1 - 2 | V | Ez games | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 13:30 |
0 - 6 | V | Meral | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 14:20 |
0 - 2 | F | FC Blaugrana AP | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 15:00 |
0 - 3 | V | Bregninge BK | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 17:05 |
0 - 3 | F | Beshyou | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 02:40 |
3 - 0 | F | AC Fantatista | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 09:35 |
3 - 0 | F | Farmors Hold | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 11:15 |
0 - 3 | F | Lfcucl | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 13:40 |
3 - 0 | F | Blommas FC | Turkiye Kupasi, Runda 2 | Cupmatch | Bortamatch | 7 Maj 18:00 |
0 - 0 | O | CatalanELblaugrana | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 00:50 |
0 - 3 | F | Aalborg Dream Team | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 11:05 |
3 - 0 | F | Epiphania | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 13:10 |
3 - 0 | F | Dynamo Dream Owls | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 21:15 |
0 - 3 | F | Kazankayaspor | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 21:30 |
3 - 0 | F | FC Blaugrana AP | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 06:45 |
0 - 0 | O | Bregninge BK | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 07:20 |
0 - 3 | F | Forza Chicken | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 20:35 |
3 - 0 | F | Beshyou | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 20:55 |
0 - 3 | F | Ez games | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 00:25 |
3 - 0 | F | Forza Chicken | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 01:35 |
3 - 0 | F | Galoppen FC | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 08:15 |
0 - 3 | F | Meral | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 09:45 |
0 - 3 | F | Epiphania | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 16:05 |
3 - 0 | F | Kazankayaspor | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 06:35 |
Upptakt » | - | Aalborg Dream Team | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 14:55 |
Upptakt » | - | CatalanELblaugrana | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 20:55 |
Upptakt » | - | Dynamo Dream Owls | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 22:55 |
Upptakt » | - | AC Fantatista | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 02:45 |
Upptakt » | - | Farmors Hold | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 12:15 |
Upptakt » | - | Lfcucl | Division 4, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 12:30 |