Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
30/04, 11:20 |
Süper Lig |
Valby Vikings |
2 - 1 |
Silkeborg City |
Süper Lig |
30/04, 11:30 |
Division 2, Grupp 1 |
Tønder FC |
2 - 1 |
OZZ MANS |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 11:40 |
Division 2, Grupp 1 |
Alstrup DT |
0 - 1 |
Chelton FC |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 11:45 |
Division 3, Grupp 3 |
FC Algestrup |
1 - 0 |
Saga United |
Division 4, Grupp 5 |
30/04, 11:55 |
Division 5, Grupp 1 |
Forza Chicken |
0 - 2 |
FC Protons |
Division 4, Grupp 4 |
30/04, 12:10 |
Division 2, Grupp 1 |
NLS Learn |
2 - 0 |
Highlife FC |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 12:15 |
Division 3, Grupp 4 |
Barto FC |
1 - 3 |
RC Strasbourg |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 12:15 |
Division 3, Grupp 1 |
Eagles FC |
1 - 0 |
Lerager |
Division 3, Grupp 4 |
30/04, 12:20 |
Division 2, Grupp 2 |
Fc Luckyboys |
1 - 2 |
Otterups stolthed |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 12:25 |
Division 3, Grupp 3 |
WorldsMaster |
1 - 2 |
f c petersen if |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 12:30 |
Division 3, Grupp 4 |
Kølner haie |
0 - 4 |
FCPoppen |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 12:55 |
Division 4, Grupp 3 |
FC Jigglies |
0 - 1 |
Fog Academy |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 13:00 |
Division 4, Grupp 7 |
FC Savran |
0 - 3 |
team sjov |
Süper Lig |
30/04, 13:00 |
Süper Lig |
FC Jetboys |
3 - 0 |
Kalundborg Cows |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 13:05 |
Division 2, Grupp 2 |
De glade armatøre |
3 - 0 |
Free Palestine FC |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 13:15 |
Division 4, Grupp 2 |
Det Jyske Akademi |
1 - 0 |
FC Apollyon |
Division 4, Grupp 2 |
30/04, 13:20 |
Division 3, Grupp 1 |
Esbjerg fB |
3 - 2 |
FC Stjernebaby |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 13:30 |
Division 4, Grupp 1 |
Fred |
1 - 3 |
FC Mesterteamet |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 13:35 |
Division 2, Grupp 1 |
Nightcrawler |
4 - 0 |
FC GuReL |
Division 4, Grupp 5 |
30/04, 14:15 |
Division 4, Grupp 6 |
The Ownd |
p2 - 2 |
Orient BK |
Division 3, Grupp 3 |
30/04, 14:20 |
Division 3, Grupp 1 |
FC TOSMUR |
0 - 2 |
BIF Elite |
Süper Lig |
30/04, 14:20 |
Division 3, Grupp 2 |
The Avengers |
8 - 0 |
Theoldboyz |
Division 4, Grupp 4 |
30/04, 14:50 |
Division 5, Grupp 1 |
Aalborg Dream Team |
0 - 4 |
John Deere FC |
Division 3, Grupp 3 |
30/04, 14:55 |
Division 3, Grupp 1 |
FC Powerspeed |
2 - 0 |
BK Viktoria |
Division 4, Grupp 4 |
30/04, 15:10 |
Division 4, Grupp 3 |
Joga Bonito |
2 - 0 |
BalotelleTubbies |
Division 4, Grupp 4 |
30/04, 15:20 |
Division 4, Grupp 1 |
CatalanELblaugrana |
1 - 0 |
Saigon Jokers |
Division 3, Grupp 1 |
30/04, 15:20 |
Division 3, Grupp 4 |
Les Klinges |
2 - 1 |
FB |
Division 3, Grupp 4 |
30/04, 15:30 |
Division 3, Grupp 1 |
Dynamo Dream Owls |
2 - 1 |
Serefli FC |
Division 3, Grupp 1 |
30/04, 15:40 |
Süper Lig |
Loth |
3 - 0 |
AC Fantatista |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 16:00 |
Division 2, Grupp 1 |
FC Independence Day |
5 - 0 |
Blære CF |
Division 3, Grupp 3 |