Korning IF
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
5 - 0 | V | Olympiakos Donousa | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 01:45 |
0 - 6 | V | Mikro Sividrik | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 11:55 |
0 - 1 | V | Los Azurri FC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 20:15 |
7 - 0 | V | Koufalia Kato | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 22:40 |
8 - 0 | V | Miliaga | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 08:50 |
1 - 1 | O | ForDanmark | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 12:40 |
3 - 1 | F | Royal XI | Newcomers Challenge, Runda 2 | Cupmatch | Bortamatch | 7 Maj 18:40 |
0 - 0 | O | Rossoneri | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 21:10 |
0 - 6 | V | Ethnikos Pano Chorio | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 22:35 |
9 - 0 | V | Ethnikos Kostalexi | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 23:40 |
1 - 3 | V | EMil Ros | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 02:25 |
2 - 0 | V | RC Association | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 15:40 |
0 - 6 | V | Nestos Peristeria | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 16:45 |
0 - 5 | V | Olympiakos Katakoilos | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 17:35 |
5 - 0 | V | Ano Khalasmata | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 20:20 |
7 - 0 | V | Chaidemeni | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 08:45 |
0 - 6 | V | Olympiakos Donousa | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 09:10 |
0 - 6 | V | Ethnikos Kostalexi | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 17:45 |
4 - 0 | V | Ethnikos Pano Chorio | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 20:45 |
Upptakt » | - | Koufalia Kato | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 06:30 |
Upptakt » | - | Chaidemeni | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 09:35 |
Upptakt » | - | Mikro Sividrik | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 10:15 |
Upptakt » | - | Los Azurri FC | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 19:50 |
Upptakt » | - | Nestos Peristeria | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 22:50 |
Upptakt » | - | EMil Ros | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 07:35 |
Upptakt » | - | Ano Khalasmata | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 09:00 |
Upptakt » | - | Olympiakos Katakoilos | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 13:20 |
Upptakt » | - | RC Association | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 22:25 |
Upptakt » | - | ForDanmark | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 06:50 |
Upptakt » | - | Rossoneri | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 11:10 |
Upptakt » | - | Miliaga | Division 4, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 14:15 |