FC Frontallapperne
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | T | Kira fb | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 02:15 |
1 - 1 | U | ISI Højskole FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 13:10 |
1 - 0 | V | Oregon Trailblazers | Landspokalturneringen, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 16:20 |
2 - 2 | U | Mortys Rangers | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 18:40 |
0 - 1 | T | Markmus | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:10 |
2 - 0 | T | FB Mygind | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 21:30 |
1 - 3 | T | FC Eriksen | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 02:35 |
0 - 1 | V | Bredballe IF | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 10:20 |
1 - 0 | V | Uc samp | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 13:35 |
1 - 0 | T | Frem Frederikshavn | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 15:20 |
1 - 0 | V | Okson FC | Landspokalturneringen, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 22:35 |
0 - 1 | V | FC Pandas In Disguise | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 00:20 |
1 - 0 | V | Majdall FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 01:10 |
1 - 1 | U | GG Grønnerup | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 01:20 |
Optakt » | - | FC Upp | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 11:40 |
Optakt » | - | Gym Olympics | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:10 |
Optakt » | - | Bserk | Landspokalturneringen, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 08/05, 20:10 |
Optakt » | - | Mortys Rangers | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 00:20 |
Optakt » | - | FC Eriksen | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 07:50 |
Optakt » | - | FC Vadum Oringious | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 17:00 |
Optakt » | - | ISI Højskole FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 20:00 |
Optakt » | - | Kira fb | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 12:15 |
Optakt » | - | FB Mygind | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 14:45 |
Optakt » | - | Gym Olympics | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 16:50 |
Optakt » | - | Markmus | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 18:30 |
Optakt » | - | FC Vadum Oringious | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 20:30 |
Optakt » | - | Majdall FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 01:45 |
Optakt » | - | GG Grønnerup | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 11:45 |
Optakt » | - | DBU Landsholdet | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 11/05, 14:25 |
Optakt » | - | FC Upp | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 22:25 |
Optakt » | - | FC Pandas In Disguise | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 23:00 |
Optakt » | - | Frem Frederikshavn | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 00:25 |
Optakt » | - | Bredballe IF | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 12:10 |
Optakt » | - | Uc samp | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 12:20 |