Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
01/05, 12:00 |
Allsvenskan |
Amatør Holdet |
2 - 0 |
The Red Tigers |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 12:05 |
Allsvenskan |
Minnesota Wild |
3 - 1 |
Helsingborg United |
Division 4, Grupp 3 |
01/05, 12:05 |
Allsvenskan |
Keta Boldklub |
1 - 0 |
FC Barcelona Club |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 12:30 |
Allsvenskan |
Newcastle U FC |
1 - 0 |
Hjortespring FC |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 12:50 |
Division 2, Grupp 1 |
SilkeBorlin |
0 - 4 |
Lowood Mohicans |
Allsvenskan |
01/05, 13:05 |
Division 2, Grupp 1 |
Skærbæk BK |
1 - 0 |
Laumann FC |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 13:10 |
Allsvenskan |
Ignotus |
3 - 0 |
Døllefjelde Musse |
Division 4, Grupp 2 |
01/05, 13:15 |
Division 2, Grupp 2 |
Curiosity FC |
0 - 1 |
Kongsted FC |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 13:20 |
Division 3, Grupp 4 |
FC Surprise |
0 - 3 |
fc lille tut |
Allsvenskan |
01/05, 14:15 |
Allsvenskan |
Manchester United XXI |
1 - 0 |
Næstved FC |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 14:25 |
Division 4, Grupp 3 |
AngryLions |
p2 - 2 |
FC Damgaard |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 14:30 |
Allsvenskan |
FC Nagenthiram |
3 - 0 |
Bones of Thor |
Division 4, Grupp 1 |
01/05, 14:50 |
Division 4, Grupp 3 |
Challengers |
2 - 3 |
Soldrengene FC |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 14:55 |
Division 2, Grupp 1 |
West End Warriors |
2 - 0 |
Kara FC |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 15:05 |
Division 3, Grupp 3 |
IF Enkoping |
0 - 3 |
Kjersoe BK |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 15:05 |
Division 3, Grupp 1 |
CF Galacticos |
5 - 0 |
OB s efterfølgere |
Division 4, Grupp 6 |
01/05, 15:15 |
Division 2, Grupp 2 |
The Faroes |
1 - 0 |
Borcelle Football Club |
Division 4, Grupp 1 |
01/05, 15:35 |
Division 3, Grupp 2 |
Barnetfc |
1 - 3 |
Black Pirate Allstars |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 16:20 |
Division 4, Grupp 4 |
Elephant AC |
3 - 0 |
FC Folmer United |
Division 5, Grupp 4 |
01/05, 16:25 |
Division 2, Grupp 2 |
Rød Prince |
0 - 2 |
FC Niemann |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 16:45 |
Allsvenskan |
De Pumpede Pandaer |
4 - 0 |
Hereford city fc |
Division 3, Grupp 4 |
01/05, 17:30 |
Division 4, Grupp 3 |
Nyborg Boldklub |
2 - 1 |
Sky DT |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 17:30 |
Division 4, Grupp 1 |
Thisted Brewers Junior |
3 - 2 |
blære |
Division 4, Grupp 1 |
01/05, 17:45 |
Division 3, Grupp 2 |
De rullende appelsiner |
2 - 0 |
Frem Rebild |
Division 4, Grupp 3 |
01/05, 18:10 |
Division 3, Grupp 1 |
Hvidbjøren |
1 - 0 |
Danske Disciple |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 18:30 |
Division 3, Grupp 1 |
Tornlund United |
1 - 0 |
Skytteengen |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 18:40 |
Allsvenskan |
Team Winner Fishes |
2 - 0 |
Vendsyssel FF |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 19:30 |
Division 2, Grupp 1 |
Santorinifc |
2 - 1 |
LABÆK IF |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 19:40 |
Division 3, Grupp 1 |
Choke City |
0 - 3 |
AaIborg BK |
Allsvenskan |
01/05, 20:15 |
Division 2, Grupp 1 |
Dominators FC |
1 - 0 |
Tophatte |
Division 3, Grupp 1 |