Kilde FC
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 2 | V | Galatasaray II | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 01:40 |
4 - 0 | F | FC De Gode Drenge | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 07:10 |
3 - 0 | V | FC Peberkværn | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 10:10 |
4 - 0 | V | Temlingerne | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 12:40 |
1 - 2 | V | TPH Flensborg | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 17:25 |
0 - 2 | F | Dream Team GS | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 09:20 |
3 - 0 | V | HinriksSchalke | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 16:10 |
1 - 2 | V | Svindinge Fc | DFB-Pokal, Runda 2 | Cupmatch | Bortamatch | 7 Maj 19:05 |
1 - 0 | F | Klittens Dream Team | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 21:00 |
1 - 0 | F | Lumme FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 21:55 |
3 - 1 | V | Horsedammen FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 00:50 |
3 - 1 | V | Ralles Tropper | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 10:15 |
0 - 1 | V | Forenede Kål | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 11:00 |
1 - 2 | V | The Baayern | DFB-Pokal, Runda 3 | Cupmatch | Bortamatch | 8 Maj 18:40 |
0 - 0 | O | FC Young Guns | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 21:00 |
2 - 1 | V | SønderjyskE if | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 22:40 |
1 - 0 | F | FC Københavnn | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 01:50 |
0 - 2 | V | FC Peberkværn | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 07:40 |
1 - 2 | V | Dream Team GS | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 15:30 |
2 - 0 | F | Bamserne | DFB-Pokal, Runda 4 | Cupmatch | Bortamatch | 9 Maj 19:30 |
2 - 0 | V | Galatasaray II | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 23:25 |
Upptakt » | - | FC De Gode Drenge | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 01:55 |
Upptakt » | - | Ralles Tropper | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 02:25 |
Upptakt » | - | Temlingerne | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 12:30 |
Upptakt » | - | TPH Flensborg | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 16:50 |
Upptakt » | - | FC Københavnn | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 21:20 |
Upptakt » | - | SønderjyskE if | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 06:50 |
Upptakt » | - | FC Young Guns | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 19:20 |
Upptakt » | - | Horsedammen FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 20:40 |
Upptakt » | - | Forenede Kål | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 23:05 |
Upptakt » | - | HinriksSchalke | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 01:30 |
Upptakt » | - | Klittens Dream Team | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 07:50 |
Upptakt » | - | Lumme FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 08:05 |