Team Gidsel

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
6 - 0 V F C Atlantis Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 09/12, 06:15
1 - 1 O Fc det ved jeg ik Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 09/12, 07:50
1 - 1 O Bænkevarmerne Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 09/12, 11:20
0 - 1 V FC Durmizi Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 09/12, 17:10
3 - 0 F Horsboel FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 09/12, 23:25
1 - 0 V Ottawa Fury FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 10/12, 00:15
1 - 1 O Reykjavik Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 10/12, 10:35
2 - 1 V Ottawa Fury FC Svenska Cupen, Runda 2 Cupmatch Hemmamatch 10/12, 15:45
1 - 1 O White Star Belgrade Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 10/12, 18:40
3 - 0 V Ipswish Town FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 10/12, 20:10
1 - 0 V FC Chelsea Deluxe Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch Igår, 06:45
3 - 0 F Kongensborg BK Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Igår, 14:00
3 - 0 F Understated Excellence Svenska Cupen, Runda 3 Cupmatch Bortamatch Igår, 17:20
0 - 2 F Fc Gellert Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch Igår, 20:40
0 - 3 V White pride FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Igår, 22:35
0 - 4 V F C Atlantis Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Idag, 06:20
1 - 0 F White Star Belgrade Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Idag, 07:30
Upptakt » - Lateside united Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch Idag, 14:40
Upptakt » - FC Retard Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Idag, 20:55
Upptakt » - Reykjavik Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch Idag, 22:20
Upptakt » - Lateside united Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch Idag, 23:15
Upptakt » - Bænkevarmerne Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch Idag, 23:50
Upptakt » - FC Durmizi Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 13/12, 05:35
Upptakt » - Fc det ved jeg ik Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 13/12, 18:30
Upptakt » - Kongensborg BK Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 14/12, 00:40
Upptakt » - FC Retard Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 14/12, 07:25
Upptakt » - Fc Gellert Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 14/12, 11:35
Upptakt » - White pride FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 14/12, 16:05
Upptakt » - FC Chelsea Deluxe Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 14/12, 18:10
Upptakt » - Ipswish Town FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 15/12, 00:55
Upptakt » - Horsboel FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 15/12, 07:45
Upptakt » - Ottawa Fury FC Division 3, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 15/12, 09:15