Matchprogram
Resultat |
|
Motståndare |
Turnering |
Typ |
|
Tidpunkt |
1 - 2
|
V
|
Brieva de Cameros |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
13 Maj 07:10 |
Upptakt »
|
-
|
Benimarfull |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
13 Maj 10:15 |
Upptakt »
|
-
|
Extremera |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
13 Maj 14:35 |
Upptakt »
|
-
|
Fuentesclaras |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
13 Maj 17:45 |
Upptakt »
|
-
|
El Hoyo de Pinares |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
13 Maj 19:40 |
Upptakt »
|
-
|
Almenara de Tormes |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
14 Maj 08:35 |
Upptakt »
|
-
|
Dehesilla |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
14 Maj 09:25 |
Upptakt »
|
-
|
Calandari |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
14 Maj 09:50 |
Upptakt »
|
-
|
Pervera |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
14 Maj 23:25 |
Upptakt »
|
-
|
Olopte |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
15 Maj 06:50 |
Upptakt »
|
-
|
Santa Cruz de Mena |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
15 Maj 19:35 |
Upptakt »
|
-
|
Villar de Carcedo |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
15 Maj 19:55 |
Upptakt »
|
-
|
Quiruelas de Vidriales |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
15 Maj 22:20 |
Upptakt »
|
-
|
Espinosa del Monte |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
16 Maj 00:40 |
Upptakt »
|
-
|
Fuentesclaras |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
16 Maj 02:50 |
Upptakt »
|
-
|
Almenara de Tormes |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
16 Maj 08:40 |
Upptakt »
|
-
|
Dios le Guarde |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
16 Maj 16:05 |
Upptakt »
|
-
|
Benimarfull |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
16 Maj 18:05 |
Upptakt »
|
-
|
Brieva de Cameros |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
17 Maj 01:10 |
Upptakt »
|
-
|
Extremera |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
17 Maj 02:35 |
Upptakt »
|
-
|
El Hoyo de Pinares |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
17 Maj 14:25 |
Upptakt »
|
-
|
Dios le Guarde |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
17 Maj 23:25 |
Upptakt »
|
-
|
Villar de Carcedo |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
18 Maj 10:35 |
Upptakt »
|
-
|
Quiruelas de Vidriales |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
18 Maj 12:30 |
Upptakt »
|
-
|
Olopte |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
18 Maj 18:55 |
Upptakt »
|
-
|
Santa Cruz de Mena |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
18 Maj 20:10 |
Upptakt »
|
-
|
Espinosa del Monte |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
18 Maj 22:50 |
Upptakt »
|
-
|
Pervera |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
19 Maj 06:45 |
Upptakt »
|
-
|
Calandari |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
19 Maj 07:15 |
Upptakt »
|
-
|
Dehesilla |
Division 5, Grupp 8 |
Ligamatch |
Bortamatch |
19 Maj 11:30 |