Matchprogram
Resultat |
|
Motståndare |
Turnering |
Typ |
|
Tidpunkt |
3 - 1
|
F
|
Doutor Luna |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
20 Maj 02:40 |
0 - 3
|
F
|
Bebedouro |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
20 Maj 07:50 |
0 - 3
|
F
|
Lagoa do Boi |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
20 Maj 10:50 |
2 - 1
|
F
|
Paulo Afonso |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
20 Maj 22:00 |
3 - 1
|
F
|
Seringal Novo Encanto |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
21 Maj 01:00 |
1 - 3
|
F
|
Engenho Gutierrez |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
21 Maj 06:55 |
1 - 1
|
O
|
Sao Miguel De Campos |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
21 Maj 08:50 |
1 - 1
|
O
|
Felipe Guerra |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
21 Maj 16:10 |
0 - 1
|
F
|
Bocca do Jaminaua |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
21 Maj 23:00 |
1 - 1
|
O
|
Bonito de Cima |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
22 Maj 00:25 |
0 - 4
|
F
|
Santa Rita do Pontal |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
22 Maj 01:20 |
0 - 2
|
F
|
Morada Nova |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
22 Maj 02:40 |
4 - 0
|
F
|
Vila Barbosa |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
22 Maj 12:10 |
1 - 0
|
V
|
Doutor Luna |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
23 Maj 01:25 |
0 - 1
|
F
|
Cariucanga |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
23 Maj 10:10 |
2 - 0
|
F
|
Bocca do Jaminaua |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
23 Maj 11:20 |
3 - 0
|
F
|
Santana do Lustosa |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
23 Maj 14:30 |
Upptakt »
|
-
|
Seringal Novo Encanto |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
23 Maj 22:30 |
Upptakt »
|
-
|
Lagoa do Boi |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
24 Maj 07:35 |
Upptakt »
|
-
|
Cariucanga |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
24 Maj 13:30 |
Upptakt »
|
-
|
Bebedouro |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
24 Maj 16:15 |
Upptakt »
|
-
|
Paulo Afonso |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
24 Maj 19:35 |
Upptakt »
|
-
|
Morada Nova |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
25 Maj 01:10 |
Upptakt »
|
-
|
Bonito de Cima |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
25 Maj 12:30 |
Upptakt »
|
-
|
Vila Barbosa |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
25 Maj 15:00 |
Upptakt »
|
-
|
Santa Rita do Pontal |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
25 Maj 20:10 |
Upptakt »
|
-
|
Santana do Lustosa |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
25 Maj 23:25 |
Upptakt »
|
-
|
Sao Miguel De Campos |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
26 Maj 02:40 |
Upptakt »
|
-
|
Engenho Gutierrez |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
26 Maj 07:25 |
Upptakt »
|
-
|
Felipe Guerra |
Division 5, Grupp 10 |
Ligamatch |
Bortamatch |
26 Maj 09:45 |