AFC Reeperbahn
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Upptakt » | - | Agerskov FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 07:50 |
Upptakt » | - | Real Larsen FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 09:30 |
Upptakt » | - | Super Whites | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 11:15 |
Upptakt » | - | FC Chrex | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 14:40 |
Upptakt » | - | Team fmanger | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 17:10 |
Upptakt » | - | Vejlencia | Copa do Brasil, Runda 1 | Cupmatch | Bortamatch | 6 Maj 21:25 |
Upptakt » | - | FCK LANG | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 08:40 |
Upptakt » | - | Ruby FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 13:40 |
Upptakt » | - | Hedensted FTW | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 15:10 |
Upptakt » | - | Sparkær FF | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 20:55 |
Upptakt » | - | Yellow Ultras | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 11:25 |
Upptakt » | - | kasperunited | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 18:30 |
Upptakt » | - | United Allstars UA | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 19:20 |
Upptakt » | - | sebsch | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 19:35 |
Upptakt » | - | Team Smølfeland | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 23:30 |
Upptakt » | - | Super Whites | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 02:00 |
Upptakt » | - | FC Lampbrug | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 09:50 |
Upptakt » | - | Real Larsen FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 20:30 |
Upptakt » | - | Ruby FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 21:50 |
Upptakt » | - | Team fmanger | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 00:20 |
Upptakt » | - | Agerskov FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 02:00 |
Upptakt » | - | United Allstars UA | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 06:40 |
Upptakt » | - | FC Lampbrug | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 11:55 |
Upptakt » | - | FC Chrex | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 14:45 |
Upptakt » | - | Team Smølfeland | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 09:25 |
Upptakt » | - | kasperunited | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 14:30 |
Upptakt » | - | Yellow Ultras | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 19:30 |
Upptakt » | - | sebsch | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 21:30 |
Upptakt » | - | Hedensted FTW | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 07:30 |
Upptakt » | - | FCK LANG | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 09:35 |
Upptakt » | - | Sparkær FF | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 13:20 |