Matchprogram
Resultat |
|
Motståndare |
Turnering |
Typ |
|
Tidpunkt |
1 - 1
|
O
|
Langgrens Legacy IF |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 01:30 |
4 - 1
|
V
|
Athletic Club Uglevang |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 08:30 |
2 - 0
|
F
|
Ferring Albion |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 09:45 |
0 - 0
|
O
|
Hoppes |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 12:15 |
0 - 1
|
V
|
Colliers Wood |
FA Cup, Runda 1 |
Cupmatch |
Bortamatch |
6 Maj 15:40 |
3 - 0
|
V
|
Wardle utd |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 00:20 |
0 - 0
|
O
|
FC Boldnørder |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 02:10 |
0 - 2
|
F
|
FC Alfie |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 07:45 |
3 - 1
|
F
|
ForceField United |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 09:00 |
5 - 0
|
F
|
Excel AFC |
FA Cup, Runda 2 |
Cupmatch |
Bortamatch |
7 Maj 14:55 |
1 - 3
|
F
|
Bd |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 21:50 |
2 - 1
|
F
|
Hæslinge FC |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 09:20 |
2 - 0
|
V
|
Mehlby |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 13:45 |
2 - 3
|
V
|
Nyborg United |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 15:20 |
3 - 1
|
V
|
Hayes Boys |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 23:40 |
2 - 3
|
F
|
Langgrens Legacy IF |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 18:35 |
3 - 1
|
V
|
Aiki FC |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 20:15 |
2 - 1
|
F
|
FC Alfie |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 20:30 |
4 - 2
|
V
|
FC Boldnørder |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 21:25 |
0 - 1
|
V
|
Red Devilz |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 22:05 |
Upptakt »
|
-
|
Aiki FC |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 01:10 |
Upptakt »
|
-
|
Hoppes |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 08:10 |
Upptakt »
|
-
|
Ferring Albion |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 11:55 |
Upptakt »
|
-
|
Athletic Club Uglevang |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 20:50 |
Upptakt »
|
-
|
Mehlby |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 06:25 |
Upptakt »
|
-
|
Nyborg United |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 16:05 |
Upptakt »
|
-
|
Red Devilz |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 16:20 |
Upptakt »
|
-
|
Hayes Boys |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 16:40 |
Upptakt »
|
-
|
Hæslinge FC |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 18:20 |
Upptakt »
|
-
|
Wardle utd |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
12 Maj 11:30 |
Upptakt »
|
-
|
ForceField United |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
12 Maj 12:25 |
Upptakt »
|
-
|
Bd |
Division 4, Grupp 1 |
Ligamatch |
Bortamatch |
12 Maj 13:20 |