Nørremarken IF
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 7 | V | Casal do Mota | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/05, 13:45 |
0 - 4 | V | FC Fujaco | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/05, 14:45 |
0 - 5 | V | Penaventosa | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/05, 16:05 |
5 - 0 | V | Agrobom | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/05, 18:40 |
2 - 0 | V | AC Lage | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/05, 19:50 |
2 - 1 | V | Vojens | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 00:30 |
1 - 3 | V | FC Bagent | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/05, 09:20 |
1 - 7 | V | FC Cabanas de Baixo | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/05, 09:30 |
6 - 0 | V | AC Porto Carro | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 18:05 |
0 - 4 | V | Souto da Casa | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/05, 01:55 |
5 - 0 | V | Ronfe | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/05, 09:55 |
4 - 0 | V | Martim Branco Fundeira | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/05, 10:35 |
7 - 0 | V | SC Canas de Senhorin | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/05, 16:15 |
0 - 8 | V | SC Ponte de Mouro | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/05, 20:30 |
0 - 3 | V | AC Vila Marim | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/05, 13:50 |
Optakt » | - | FC Fujaco | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/05, 18:45 |
Optakt » | - | AC Lage | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/05, 18:55 |
Optakt » | - | AC Porto Carro | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/05, 19:30 |
Optakt » | - | AC Vila Marim | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/05, 01:05 |
Optakt » | - | Martim Branco Fundeira | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/05, 02:15 |
Optakt » | - | Casal do Mota | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/05, 09:00 |
Optakt » | - | Penaventosa | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/05, 21:50 |
Optakt » | - | Agrobom | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/05, 22:40 |
Optakt » | - | SC Canas de Senhorin | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/05, 19:40 |
Optakt » | - | SC Ponte de Mouro | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/05, 21:10 |
Optakt » | - | Ronfe | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/05, 21:40 |
Optakt » | - | Souto da Casa | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/05, 22:00 |
Optakt » | - | Vojens | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/05, 10:15 |
Optakt » | - | FC Bagent | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/05, 12:40 |
Optakt » | - | FC Cabanas de Baixo | 5. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/05, 13:15 |