Toro United
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 1 | V | Gødvad F C | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 07:20 |
5 - 0 | V | spise her me hjem | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 11:05 |
2 - 0 | V | Northampton Town | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 14:35 |
1 - 0 | T | Team Bobby | Cup of Portugal, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 06/05, 17:10 |
0 - 6 | V | AC Matas de Espite | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 19:45 |
1 - 1 | U | Baby Ownd | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 01:40 |
7 - 0 | V | SC Fiopos | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 06:35 |
0 - 2 | V | Discovery FC | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 07:45 |
2 - 1 | V | Brinch United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 15:30 |
0 - 3 | V | Santa Iria de Azoia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 22:35 |
3 - 0 | V | Barca on top | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 00:15 |
0 - 1 | V | MIF Old Boys | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 13:00 |
1 - 0 | T | Invicta CF | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 16:25 |
0 - 1 | T | Fcfredericia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 23:10 |
0 - 8 | V | Brinch United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 09:25 |
6 - 0 | V | AC Ribeiro da Serra | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 12:25 |
0 - 2 | V | pivo | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 16:50 |
6 - 1 | V | Discovery FC | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 20:50 |
1 - 0 | V | Gødvad F C | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 22:00 |
0 - 3 | V | spise her me hjem | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 01:45 |
Optakt » | - | Northampton Town | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 07:20 |
Optakt » | - | AC Ribeiro da Serra | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 11:10 |
Optakt » | - | AC Matas de Espite | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 21:15 |
Optakt » | - | pivo | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 01:20 |
Optakt » | - | Fcfredericia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 09:25 |
Optakt » | - | Invicta CF | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 11:15 |
Optakt » | - | MIF Old Boys | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 14:05 |
Optakt » | - | Barca on top | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 19:00 |
Optakt » | - | Baby Ownd | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 02:10 |
Optakt » | - | Santa Iria de Azoia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 12:00 |
Optakt » | - | SC Fiopos | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 12:25 |