Ditzel FC
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | Fc westeros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 06:55 |
Optakt » | - | De utrolige tvillinger | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 07:30 |
Optakt » | - | FC Ustoppelig | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 19:00 |
Optakt » | - | FC Daja | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 21:40 |
Optakt » | - | Sheffield W | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 22:25 |
Optakt » | - | Team Harreby | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 02:25 |
Optakt » | - | deuheldigehelte | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 07:00 |
Optakt » | - | Rimo of Silence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 19:30 |
Optakt » | - | FC BarceDave | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 21:20 |
Optakt » | - | Qaz | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 02:05 |
Optakt » | - | Fc Meyerheim | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 06:35 |
Optakt » | - | Los Colchoneros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 16:25 |
Optakt » | - | Ulsted Boldklub | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 23:35 |
Optakt » | - | Byberzas FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 01:20 |
Optakt » | - | deuheldigehelte | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 06:30 |
Optakt » | - | FC Ustoppelig | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 12:15 |
Optakt » | - | De utrolige tvillinger | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 20:50 |
Optakt » | - | Longkicker Wizards FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 23:00 |
Optakt » | - | Sheffield W | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 09:45 |
Optakt » | - | Fc westeros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 11:20 |
Optakt » | - | FC Daja | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 15:10 |
Optakt » | - | Longkicker Wizards FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 16:00 |
Optakt » | - | Qaz | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 06:20 |
Optakt » | - | Byberzas FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 07:40 |
Optakt » | - | Fc Meyerheim | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 09:05 |
Optakt » | - | Los Colchoneros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 16:20 |
Optakt » | - | Ulsted Boldklub | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 16:35 |
Optakt » | - | FC BarceDave | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 02:45 |
Optakt » | - | Team Harreby | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 10:00 |
Optakt » | - | Rimo of Silence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 12:05 |