CoventryAllStars
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 - 1 | T | Egern United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 06:50 |
1 - 0 | V | Crumbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 07:50 |
2 - 1 | T | UtopianGodz | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 08:40 |
2 - 0 | V | Grimsby Rangers | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 09:45 |
Optakt » | - | Hedeboerne | FA Cup, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 18:35 |
Optakt » | - | De blå ulve | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 23:10 |
Optakt » | - | FC Brigg Europa | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 00:55 |
Optakt » | - | Pantoja FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 07:40 |
Optakt » | - | EJ FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 20:55 |
Optakt » | - | Carpathian Bears | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 21:15 |
Optakt » | - | FC JJA Sport Studio | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 05:25 |
Optakt » | - | YATE ROCKS F C | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 08:20 |
Optakt » | - | Arsenal FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 13:30 |
Optakt » | - | Pinarbasi | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 19:55 |
Optakt » | - | Diddys all Stars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 20:25 |
Optakt » | - | De blå ulve | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 02:15 |
Optakt » | - | Crow Crow Crew | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 11:10 |
Optakt » | - | Pantoja FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 16:25 |
Optakt » | - | Egern United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:30 |
Optakt » | - | Crow Crow Crew | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 06:20 |
Optakt » | - | Crumbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 09:55 |
Optakt » | - | Grimsby Rangers | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:30 |
Optakt » | - | YATE ROCKS F C | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 13:55 |
Optakt » | - | UtopianGodz | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 14:45 |
Optakt » | - | ASHDOD UNITED | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 17/05, 18:45 |
Optakt » | - | Pinarbasi | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 09:05 |
Optakt » | - | Arsenal FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 10:45 |
Optakt » | - | FC JJA Sport Studio | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 19:50 |
Optakt » | - | Diddys all Stars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 22:45 |
Optakt » | - | FC Brigg Europa | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 02:20 |
Optakt » | - | Carpathian Bears | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 06:35 |
Optakt » | - | EJ FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 12:45 |