Ajax Amsterdam Talents
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 1 | T | The Red Devils | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 07:55 |
0 - 3 | V | ac fc søren | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 09:50 |
3 - 2 | V | LFC Midtjylland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 13:55 |
0 - 2 | V | Stoke City FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 19:40 |
2 - 1 | T | FC Bongo | KNVB Beker, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 30/04, 13:30 |
3 - 1 | T | Forzza FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 14:50 |
3 - 1 | V | Coverfence Rabbits | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 15:30 |
1 - 0 | V | Eintracht Frankfurt FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 16:50 |
1 - 3 | V | Tha Fighters | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 18:35 |
1 - 1 | U | Snapsens Ultras | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 20:30 |
2 - 3 | T | Shanklys Boys | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 00:40 |
1 - 2 | V | Holtes Pengetank ApS | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 05:15 |
2 - 1 | V | The Golden Hawks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 06:55 |
2 - 2 | U | Elms City | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 22:05 |
3 - 0 | T | The Red Devils | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 00:40 |
3 - 0 | V | Forzza FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 01:20 |
3 - 0 | T | Eintracht Frankfurt FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 07:20 |
1 - 0 | V | Seest Ultras | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 09:05 |
1 - 0 | T | TC Dragons | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 23:30 |
3 - 0 | V | ac fc søren | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 14:30 |
2 - 1 | T | Seest Ultras | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 16:10 |
0 - 3 | V | LFC Midtjylland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 19:40 |
3 - 2 | V | Stoke City FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 20:05 |
Optakt » | - | The Golden Hawks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 12:15 |
Optakt » | - | TC Dragons | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 14:45 |
Optakt » | - | Elms City | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 17:00 |
Optakt » | - | Holtes Pengetank ApS | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 19:25 |
Optakt » | - | Shanklys Boys | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 23:30 |
Optakt » | - | Tha Fighters | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 10:45 |
Optakt » | - | Snapsens Ultras | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 11:30 |
Optakt » | - | Coverfence Rabbits | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 13:30 |