Choke City
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | V | de ville piger slot | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 01:10 |
1 - 1 | U | Bleeds | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 01:30 |
0 - 1 | V | nooges fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 11:35 |
Optakt » | - | the wires fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 22:10 |
Optakt » | - | KZR LEGION FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 00:25 |
Optakt » | - | Månk IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 08:25 |
Optakt » | - | FC Züri | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 14:30 |
Optakt » | - | NI Stidsholt | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 14:45 |
Optakt » | - | Snejbjerg Tigers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 18:30 |
Optakt » | - | SAS united | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 00:20 |
Optakt » | - | Mariehønerne IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 02:15 |
Optakt » | - | Awsome Boys | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 14:20 |
Optakt » | - | FC Arsenal | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 22:55 |
Optakt » | - | Bennets Barske Bisser | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 00:15 |
Optakt » | - | AS Fox Project | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 07:05 |
Optakt » | - | Snejbjerg Tigers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 14:00 |
Optakt » | - | nooges fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 15:30 |
Optakt » | - | KZR LEGION FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 16:05 |
Optakt » | - | Bleeds | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 01:00 |
Optakt » | - | the wires fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 06:50 |
Optakt » | - | Pigeon FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 17/05, 18:35 |
Optakt » | - | de ville piger slot | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 20:15 |
Optakt » | - | AS Fox Project | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 22:40 |
Optakt » | - | SAS united | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 01:45 |
Optakt » | - | Mariehønerne IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 08:50 |
Optakt » | - | Awsome Boys | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 10:35 |
Optakt » | - | Bennets Barske Bisser | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 11:00 |
Optakt » | - | FC Arsenal | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 12:00 |
Optakt » | - | NI Stidsholt | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 02:15 |
Optakt » | - | FC Züri | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 08:25 |
Optakt » | - | The Hooters | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 19/05, 11:05 |
Optakt » | - | Månk IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 12:40 |