Den Unge Elite
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
5 - 0 | V | English Salzburg | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 01:00 |
7 - 0 | V | Stok Fc | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 08:45 |
0 - 2 | T | The Red and Blue | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 11:55 |
0 - 0 | U | StreetCLUB | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 17:05 |
0 - 2 | V | Snespark FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 18:25 |
2 - 0 | T | Agrispor | Svenska Cupen, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 06/05, 21:15 |
4 - 2 | V | Flamengo Garrinchas | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 06:50 |
1 - 0 | V | CassioC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 11:50 |
3 - 0 | T | FC Bøgebjerg | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 15:40 |
3 - 2 | T | Sky DT | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 17:00 |
4 - 0 | V | blære | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 22:40 |
2 - 1 | T | Al Kharid Warriors | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 07/05, 22:50 |
1 - 0 | T | Epic losers | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 10:30 |
0 - 0 | U | Ballack Athletic | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 13:10 |
0 - 2 | T | SV Fortuna Jau | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:15 |
2 - 0 | V | Dublin Devils FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 17:00 |
2 - 0 | T | Slonel | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 20:30 |
1 - 1 | U | FC Nunu | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 05:35 |
1 - 1 | U | Borcelle Football Club | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 11:15 |
1 - 0 | V | Team Rolf Er Ren | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 12:50 |
2 - 1 | V | Sky DT | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 18:35 |
9 - 0 | V | StreetCLUB | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 22:00 |
0 - 1 | V | Flamengo Garrinchas | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 22:55 |
0 - 3 | V | English Salzburg | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 02:50 |
0 - 2 | T | Valby Vandals | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 08:00 |
2 - 2 | U | Snespark FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 13:05 |
0 - 6 | V | Stok Fc | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 19:20 |
0 - 2 | V | Team Rolf Er Ren | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 21:35 |
2 - 0 | V | Slonel | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 02:05 |
0 - 2 | T | Borcelle Football Club | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 08:20 |
1 - 1 | U | SV Fortuna Jau | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 09:00 |
2 - 0 | V | Epic losers | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 14:15 |
Optakt » | - | Dublin Devils FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 19:05 |
Optakt » | - | blære | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 00:15 |
Optakt » | - | FC Bøgebjerg | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 09:50 |
Optakt » | - | Polle Pallo | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 12/05, 11:50 |
Optakt » | - | CassioC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 13:20 |