deuheldigehelte
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 1 | T | FC Ustoppelig | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 10:40 |
1 - 0 | T | Team Harreby | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 12:45 |
0 - 2 | V | FC BarceDave | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 17:35 |
1 - 0 | V | Rimo of Silence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 19:20 |
3 - 0 | T | Free Palestine FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 06/05, 22:15 |
2 - 0 | T | Los Colchoneros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 23:40 |
5 - 1 | T | FC Helvigstrup | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 07/05, 03:50 |
4 - 0 | V | Ditzel FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 07:00 |
1 - 0 | T | Fc Meyerheim | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 08:35 |
2 - 0 | T | Ulsted Boldklub | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 09:50 |
0 - 3 | V | prota zota | Copa del Rey, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 07/05, 16:05 |
1 - 1 | U | Qaz | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 20:05 |
0 - 2 | V | Fc westeros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 02:15 |
3 - 0 | V | Ross RFC Youth | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 04:50 |
Optakt » | - | Byberzas FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 10:20 |
Optakt » | - | Sheffield W | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 12:30 |
Optakt » | - | FC Daja | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 14:50 |
Optakt » | - | Fc gredstedbro | Copa del Rey, Runde 3 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 18:10 |
Optakt » | - | Longkicker Wizards FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 20:40 |
Optakt » | - | De utrolige tvillinger | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 00:40 |
Optakt » | - | Ditzel FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 06:30 |
Optakt » | - | Rimo of Silence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 14:00 |
Optakt » | - | Vitigudino | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 09/05, 20:10 |
Optakt » | - | FC BarceDave | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 22:20 |
Optakt » | - | De utrolige tvillinger | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 08:30 |
Optakt » | - | FC Ustoppelig | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 12:15 |
Optakt » | - | New Dragons | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 14:55 |
Optakt » | - | Los Colchoneros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 17:55 |
Optakt » | - | Sheffield W | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 20:00 |
Optakt » | - | Team Harreby | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 21:45 |
Optakt » | - | Longkicker Wizards FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 00:55 |
Optakt » | - | Park Hospital | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 07:45 |
Optakt » | - | Fc westeros | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 08:40 |
Optakt » | - | FC Daja | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 12:25 |
Optakt » | - | Byberzas FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 15:40 |
Optakt » | - | Ulsted Boldklub | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 06:55 |
Optakt » | - | LB Lyngby Boldklub | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 09:40 |
Optakt » | - | Qaz | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 10:25 |
Optakt » | - | Fc Meyerheim | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 14:15 |