Talltendre
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 - 1 | T | Coscajuela de Sobrarbe | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 09:05 |
3 - 1 | T | Vesttribunen Aalborg | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 10:40 |
0 - 0 | U | Villares de Yeltes | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 16:10 |
1 - 1 | U | Calaveras de Abajo | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 16:45 |
1 - 1 | U | Tamojares | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:25 |
0 - 0 | U | Cajigar | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 01:35 |
1 - 4 | T | Ergoyen | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 09:30 |
0 - 2 | T | Valtines | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 10:00 |
3 - 1 | T | Colonia La Vicaria | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 21:05 |
2 - 1 | T | Lazana | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 02:20 |
1 - 2 | T | Los Mases | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 10:20 |
3 - 1 | V | El Plano | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 10:40 |
1 - 1 | U | Intriago | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 18:25 |
0 - 1 | T | Redsun | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 19:20 |
0 - 1 | V | Calaveras de Abajo | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 01:50 |
4 - 0 | T | Fuente Pinilla | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 06:55 |
2 - 0 | T | Ergoyen | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 11:25 |
0 - 0 | U | Coscajuela de Sobrarbe | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 20:20 |
0 - 1 | T | Fuente Pinilla | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 00:40 |
1 - 0 | T | Tamojares | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 01:30 |
0 - 3 | T | Villares de Yeltes | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 01:50 |
0 - 1 | T | Vesttribunen Aalborg | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 08:20 |
1 - 3 | V | El Plano | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 22:50 |
1 - 1 | U | Intriago | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 07:40 |
4 - 0 | T | Redsun | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 08:00 |
3 - 1 | V | Lazana | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 10:00 |
Optakt » | - | Los Mases | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 22:45 |
Optakt » | - | Cajigar | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 00:35 |
Optakt » | - | Valtines | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 01:40 |
Optakt » | - | Colonia La Vicaria | 5. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 11:50 |