Albergo Monte Ranere
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 2 | V | Fojano della Chiana | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 00:20 |
4 - 2 | T | Podenzano | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 11:45 |
0 - 1 | V | F.C. Fava | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 13:30 |
2 - 1 | V | Zagena | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 16:30 |
3 - 0 | V | Guardia Lombardi | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 18:10 |
0 - 2 | V | Molise | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 08:30 |
1 - 1 | U | A.S.D. Sasso | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 14:20 |
0 - 0 | U | Ac Campeones | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 21:50 |
4 - 1 | V | F.C. Giuilia | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 22:10 |
4 - 0 | V | A.C. Arcumeggia | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 02:15 |
1 - 0 | V | Uria | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 05:20 |
2 - 0 | V | A.C. Madonna Oca | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 10:35 |
1 - 0 | T | Passo del Signore | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 21:10 |
0 - 3 | V | Grompa | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 23:00 |
0 - 2 | V | A.S.D. Sasso | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 00:30 |
1 - 4 | V | Guardia Lombardi | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 02:30 |
2 - 0 | V | Fojano della Chiana | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 10:40 |
2 - 2 | U | Atletico Castoro | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 21:20 |
0 - 2 | V | Atletico Castoro | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 00:20 |
3 - 0 | V | Grompa | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 09:45 |
0 - 1 | T | Podenzano | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 12:30 |
1 - 1 | U | F.C. Fava | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 20:15 |
0 - 0 | U | Zagena | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 21:40 |
1 - 1 | U | A.C. Arcumeggia | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 01:45 |
0 - 1 | V | Uria | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 08:00 |
Optakt » | - | A.C. Madonna Oca | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 14:35 |
Optakt » | - | Passo del Signore | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 22:40 |
Optakt » | - | Ac Campeones | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 09:05 |
Optakt » | - | F.C. Giuilia | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 10:35 |
Optakt » | - | Molise | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 13:10 |