Barrio La Rabassada
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 0 | T | Piorneda | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 01:40 |
Optakt » | - | Forja | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 08:50 |
Optakt » | - | Zarzuela del Pinar | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 13:05 |
Optakt » | - | Potiche | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 14:00 |
Optakt » | - | Atlantic Falcons | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 00:20 |
Optakt » | - | Cortijada El Albarico | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 00:55 |
Optakt » | - | Santianes | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 14:25 |
Optakt » | - | FCPav | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 15:20 |
Optakt » | - | Matilla de la Vega | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 16:15 |
Optakt » | - | Marracos | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 06:25 |
Optakt » | - | Arditurre | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 09:50 |
Optakt » | - | Grao de Gandia | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 12:35 |
Optakt » | - | Villasana de Mona | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 21:15 |
Optakt » | - | Teis | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 22:05 |
Optakt » | - | Calzadilla del Campo | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 05:15 |
Optakt » | - | Atlantic Falcons | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 16:05 |
Optakt » | - | Zarzuela del Pinar | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 19:55 |
Optakt » | - | FCPav | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 21:10 |
Optakt » | - | Forja | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 01:40 |
Optakt » | - | Potiche | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 09:05 |
Optakt » | - | Marracos | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 17:35 |
Optakt » | - | Piorneda | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 19:25 |
Optakt » | - | Calzadilla del Campo | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 22:50 |
Optakt » | - | Grao de Gandia | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 01:40 |
Optakt » | - | Arditurre | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 02:45 |
Optakt » | - | Villasana de Mona | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 08:50 |
Optakt » | - | Teis | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 21:10 |
Optakt » | - | Matilla de la Vega | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 08:05 |
Optakt » | - | Cortijada El Albarico | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 11:55 |
Optakt » | - | Santianes | 6. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 12:10 |