Bantouzelle
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | Quillivic | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 09:50 |
Optakt » | - | la Sausse SC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 10:25 |
Optakt » | - | Villegardin FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 15:25 |
Optakt » | - | Hengnes | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 22:20 |
Optakt » | - | Landange | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 08:05 |
Optakt » | - | Winter Wolves FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 10:45 |
Optakt » | - | Coulimer | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 16:50 |
Optakt » | - | Le Theux FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 17:50 |
Optakt » | - | AS Ragny | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 21:30 |
Optakt » | - | Olympique Rougnat | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 01:05 |
Optakt » | - | Le Carnoy | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 08:20 |
Optakt » | - | Queue du Hellet | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 13:00 |
Optakt » | - | Rospellem | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 15:35 |
Optakt » | - | US Les Boursetons | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 16:15 |
Optakt » | - | Bougayrou | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 09:30 |
Optakt » | - | Quillivic | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 11:55 |
Optakt » | - | Winter Wolves FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 20:00 |
Optakt » | - | Le Theux FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 22:45 |
Optakt » | - | Olympique Rougnat | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 02:25 |
Optakt » | - | Bougayrou | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 10:05 |
Optakt » | - | Hengnes | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 11:05 |
Optakt » | - | Villegardin FC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 20:45 |
Optakt » | - | la Sausse SC | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 21:40 |
Optakt » | - | US Les Boursetons | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 06:50 |
Optakt » | - | Rospellem | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 12:25 |
Optakt » | - | Queue du Hellet | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 15:45 |
Optakt » | - | Le Carnoy | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 18:10 |
Optakt » | - | Coulimer | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 00:55 |
Optakt » | - | AS Ragny | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 07:00 |
Optakt » | - | Landange | 6. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 12:10 |