CD Pensalves
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 - 1 | V | Laborins | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 10:15 |
1 - 1 | U | Fonte da Murta | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 12:35 |
2 - 1 | T | CD Carne Assada | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 17:05 |
0 - 1 | T | SC Serpente | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 18:35 |
0 - 6 | T | Esrum | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 20:00 |
Optakt » | - | AC Casal das Lameiras | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 19:05 |
Optakt » | - | FC palle pops drenge | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 19:20 |
Optakt » | - | Assencada | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 21:15 |
Optakt » | - | Ponte Nova | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 23:20 |
Optakt » | - | Monte da Lentisqueira | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 01:40 |
Optakt » | - | Agros | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 07:05 |
Optakt » | - | CD Calhetas | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 14:55 |
Optakt » | - | FC Vale de Coelho | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 16:10 |
Optakt » | - | Fc lystrup ts | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 00:30 |
Optakt » | - | FC palle pops drenge | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 00:45 |
Optakt » | - | Laborins | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 07:35 |
Optakt » | - | Fonte da Murta | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 14:10 |
Optakt » | - | Casal Branco | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 20:55 |
Optakt » | - | CD Carne Assada | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 07:20 |
Optakt » | - | SC Serpente | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 13:15 |
Optakt » | - | Fc lystrup ts | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 13:35 |
Optakt » | - | Esrum | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 18:55 |
Optakt » | - | CD Calhetas | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 00:35 |
Optakt » | - | Monte da Lentisqueira | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 02:30 |
Optakt » | - | Agros | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 13:25 |
Optakt » | - | FC Vale de Coelho | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 18:00 |
Optakt » | - | Casal Branco | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 23:40 |
Optakt » | - | AC Casal das Lameiras | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 02:15 |
Optakt » | - | Ponte Nova | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 08:05 |
Optakt » | - | Assencada | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 10:25 |