CD Ribeirada
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 1 | V | FC Arzila | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 02:35 |
2 - 3 | V | Riberinha | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 14:50 |
2 - 2 | U | Nuzedo de Baixo | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 15:15 |
3 - 1 | V | CD Farrobim do Sul | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 21:50 |
1 - 1 | U | SC Sete Cidades | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 12:20 |
0 - 2 | V | Vila Cova de Alva | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 12:45 |
1 - 1 | U | Queiroal | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 13:40 |
4 - 0 | V | SC Pero Negro | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 15:00 |
1 - 0 | V | SC Penhas Juntas | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 15:35 |
Optakt » | - | Abrunheiro Grande | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 07:00 |
Optakt » | - | SC Favais | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 10:00 |
Optakt » | - | Monte das Lages | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 15:50 |
Optakt » | - | Vale dos Homens | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 19:50 |
Optakt » | - | SC Sete Cidades | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 00:55 |
Optakt » | - | Queiroal | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 06:30 |
Optakt » | - | Riberinha | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 13:50 |
Optakt » | - | AC Vales de Cima | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 20:50 |
Optakt » | - | Alcofra | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 22:30 |
Optakt » | - | Nuzedo de Baixo | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 00:35 |
Optakt » | - | CD Farrobim do Sul | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 09:20 |
Optakt » | - | FC Arzila | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 12:00 |
Optakt » | - | Alcofra | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 17:00 |
Optakt » | - | Monte das Lages | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 01:20 |
Optakt » | - | Vale dos Homens | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 02:05 |
Optakt » | - | SC Favais | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 08:35 |
Optakt » | - | Abrunheiro Grande | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 11:35 |
Optakt » | - | AC Vales de Cima | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 23:00 |
Optakt » | - | Vila Cova de Alva | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 07:25 |
Optakt » | - | SC Pero Negro | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 12:30 |
Optakt » | - | SC Penhas Juntas | 5. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 13:35 |