Teberrök
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 - 0 | T | Guldbæk Fc | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 02:20 |
Optakt » | - | Kabacagöz Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 11:35 |
Optakt » | - | Fatsa Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 12:50 |
Optakt » | - | Güvenocakspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 14:00 |
Optakt » | - | Büyükkinir Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 15:30 |
Optakt » | - | Yeniözerli | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 00:25 |
Optakt » | - | Emperor Gale kingdom | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 01:05 |
Optakt » | - | Sekköyü Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 08:05 |
Optakt » | - | Kanberlikale Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 15:20 |
Optakt » | - | Casey academy | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 10:45 |
Optakt » | - | Kuzuca | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 15:30 |
Optakt » | - | Minehüyükspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:20 |
Optakt » | - | Yüksekyayla | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:30 |
Optakt » | - | Fartspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 23:20 |
Optakt » | - | Okcular Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 14:35 |
Optakt » | - | Güvenocakspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:10 |
Optakt » | - | Fatsa Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 22:20 |
Optakt » | - | Yeniözerli | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 22:55 |
Optakt » | - | Okcular Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 01:20 |
Optakt » | - | Kabacagöz Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 07:10 |
Optakt » | - | Guldbæk Fc | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 15:30 |
Optakt » | - | Büyükkinir Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 16:15 |
Optakt » | - | Kuzuca | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 19:25 |
Optakt » | - | Yüksekyayla | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 10:15 |
Optakt » | - | Casey academy | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 17:55 |
Optakt » | - | Fartspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 19:50 |
Optakt » | - | Minehüyükspor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 21:40 |
Optakt » | - | Emperor Gale kingdom | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 02:50 |
Optakt » | - | Kanberlikale Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 09:00 |
Optakt » | - | Sekköyü Spor | 5. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 10:05 |