Casas los Martinez
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | Roca | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 07:05 |
Optakt » | - | Villatorcas | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 10:30 |
Optakt » | - | La Zahora | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 21:50 |
Optakt » | - | Navalagamella | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 22:25 |
Optakt » | - | Punta Hidalgo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 23:35 |
Optakt » | - | Abia de las Torres | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 10:30 |
Optakt » | - | Arlana | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 16:05 |
Optakt » | - | Pinelo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 17:10 |
Optakt » | - | Asperelo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 20:50 |
Optakt » | - | Roncesvalles | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 01:10 |
Optakt » | - | Betis | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 14:55 |
Optakt » | - | Cangas de Narcea | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 18:50 |
Optakt » | - | Casas de los Pavos | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 20:40 |
Optakt » | - | Carceda | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 20:50 |
Optakt » | - | Abia de las Torres | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 07:30 |
Optakt » | - | La Zahora | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 14:05 |
Optakt » | - | El Pozo del Esparto | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 16:20 |
Optakt » | - | Villatorcas | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 16:35 |
Optakt » | - | Roca | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 05:25 |
Optakt » | - | El Pozo del Esparto | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 10:00 |
Optakt » | - | Punta Hidalgo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 10:20 |
Optakt » | - | Navalagamella | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 13:45 |
Optakt » | - | Casas de los Pavos | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 22:45 |
Optakt » | - | Cangas de Narcea | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 06:55 |
Optakt » | - | Roncesvalles | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 08:00 |
Optakt » | - | Carceda | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 08:25 |
Optakt » | - | Betis | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 15:45 |
Optakt » | - | Pinelo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 01:10 |
Optakt » | - | Asperelo | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 09:45 |
Optakt » | - | Arlana | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 09:55 |