Silvoldsche Buurt
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 0 | U | Remmerden | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 08:10 |
Optakt » | - | Hooge Berkt Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 13:20 |
Optakt » | - | Laarstraat | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 20:35 |
Optakt » | - | SC Nijelemmer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 23:25 |
Optakt » | - | Vrouweakker | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 10:15 |
Optakt » | - | Assendelft | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 12:50 |
Optakt » | - | Lekermeer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 13:35 |
Optakt » | - | Grijpskerke | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 17:20 |
Optakt » | - | Heiningen Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 22:30 |
Optakt » | - | Ilisha | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 01:20 |
Optakt » | - | Waardhuizen | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 07:55 |
Optakt » | - | Sc buitenboys | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 13:35 |
Optakt » | - | Westerwijdwerd Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 15:30 |
Optakt » | - | Nieuweschild | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 16:00 |
Optakt » | - | Hooge Berkt Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 08:20 |
Optakt » | - | Grijpskerke | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 13:50 |
Optakt » | - | Lekermeer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 15:35 |
Optakt » | - | Kadier en Keer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 22:50 |
Optakt » | - | Laarstraat | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:00 |
Optakt » | - | Remmerden | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 11:30 |
Optakt » | - | SC Nijelemmer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 11:50 |
Optakt » | - | Waardhuizen | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 17:55 |
Optakt » | - | Kadier en Keer | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 18:15 |
Optakt » | - | Westerwijdwerd Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 06:25 |
Optakt » | - | Nieuweschild | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 14:45 |
Optakt » | - | Ilisha | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 16:10 |
Optakt » | - | Sc buitenboys | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 17:30 |
Optakt » | - | Assendelft | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 00:40 |
Optakt » | - | Vrouweakker | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 01:10 |
Optakt » | - | Heiningen Sport | 5. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 12:50 |