Ervedosa
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | U | Sangunhedo | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 10:55 |
Optakt » | - | Jøntes Boldklub | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 12:55 |
Optakt » | - | Valdonas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 13:55 |
Optakt » | - | Carvalha | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 15:20 |
Optakt » | - | FC Sarnadas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 06:45 |
Optakt » | - | Ervedeiros | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 12:10 |
Optakt » | - | CD Lourel de Baixo | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 17:45 |
Optakt » | - | Kreldk | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 19:55 |
Optakt » | - | Espinheiros | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 20:05 |
Optakt » | - | Casal da Rebala | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 07:20 |
Optakt » | - | FC Armoniz | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 14:40 |
Optakt » | - | Humlesundet | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 15:15 |
Optakt » | - | Vilarinho de Canelas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:30 |
Optakt » | - | CD Vaiamonte | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 06:25 |
Optakt » | - | Ervedeiros | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 09:45 |
Optakt » | - | Carvalha | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 13:05 |
Optakt » | - | FC Sarnadas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 16:45 |
Optakt » | - | Banheira FC | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 22:25 |
Optakt » | - | Jøntes Boldklub | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 07:50 |
Optakt » | - | Banheira FC | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 08:35 |
Optakt » | - | Valdonas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 15:00 |
Optakt » | - | Sangunhedo | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 19:55 |
Optakt » | - | Humlesundet | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 02:45 |
Optakt » | - | Casal da Rebala | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 09:05 |
Optakt » | - | FC Armoniz | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 16:55 |
Optakt » | - | Vilarinho de Canelas | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 17:55 |
Optakt » | - | CD Vaiamonte | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 20:10 |
Optakt » | - | Espinheiros | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 11:55 |
Optakt » | - | CD Lourel de Baixo | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 13:10 |
Optakt » | - | Kreldk | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 14:30 |