FC JJA Sport Studio
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | U | CoventryAllStars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 07:20 |
2 - 1 | T | FC langtude | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 09:20 |
3 - 0 | V | Arsenal FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 11:15 |
1 - 2 | V | Indsæt klubnavn | Newcomers Challenge, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 27/05, 14:50 |
0 - 4 | T | Odense Ounces FC | FA Cup, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 17:35 |
1 - 3 | V | Ez For Porto | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 20:55 |
2 - 0 | V | Pls Ik Tyr | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 00:50 |
1 - 1 | U | Diddys all Stars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 01:25 |
0 - 1 | V | Crumbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 09:10 |
7 - 0 | V | The Club Lion | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 09:45 |
Optakt » | - | Real Manchester madrid | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 28/05, 15:55 |
Optakt » | - | YATE ROCKS F C | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 22:35 |
Optakt » | - | Tony United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 18:50 |
Optakt » | - | Herrestrup Hangers | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 20:20 |
Optakt » | - | Canterbury City | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 20:30 |
Optakt » | - | Carpathian Bears | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 22:30 |
Optakt » | - | Egern United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 05:20 |
Optakt » | - | Diddys all Stars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 10:40 |
Optakt » | - | Arsenal FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 11:35 |
Optakt » | - | Pls Ik Tyr | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 19:40 |
Optakt » | - | Sidcup Lions FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 19:50 |
Optakt » | - | Ez For Porto | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 08:45 |
Optakt » | - | FC langtude | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 10:25 |
Optakt » | - | CoventryAllStars | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 15:35 |
Optakt » | - | Egern United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 16:00 |
Optakt » | - | Carpathian Bears | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 02:30 |
Optakt » | - | Tony United | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 02:40 |
Optakt » | - | Canterbury City | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 18:05 |
Optakt » | - | Herrestrup Hangers | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 19:30 |
Optakt » | - | Sidcup Lions FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 22:40 |
Optakt » | - | YATE ROCKS F C | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 02:20 |
Optakt » | - | Crumbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 08:15 |
Optakt » | - | The Club Lion | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 12:00 |