Invicta CF
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | MIF Old Boys | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 13:25 |
Optakt » | - | spise her me hjem | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 14:05 |
Optakt » | - | Fcfredericia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 15:25 |
Optakt » | - | SC Fiopos | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 18:10 |
Optakt » | - | Barca on top | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 21:15 |
Optakt » | - | AC Matas de Espite | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 09:00 |
Optakt » | - | Northampton Town | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 09:15 |
Optakt » | - | AC Ribeiro da Serra | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 14:35 |
Optakt » | - | pivo | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 23:40 |
Optakt » | - | Baby Ownd | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 01:15 |
Optakt » | - | Brinch United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 06:45 |
Optakt » | - | Gødvad F C | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 15:05 |
Optakt » | - | Toro United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 16:25 |
Optakt » | - | Discovery FC | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 19:30 |
Optakt » | - | MIF Old Boys | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 01:30 |
Optakt » | - | Santa Iria de Azoia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 14:10 |
Optakt » | - | Barca on top | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 17:30 |
Optakt » | - | pivo | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 19:00 |
Optakt » | - | spise her me hjem | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 00:40 |
Optakt » | - | SC Fiopos | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 01:15 |
Optakt » | - | Baby Ownd | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 08:25 |
Optakt » | - | Santa Iria de Azoia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 09:50 |
Optakt » | - | Fcfredericia | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 17:45 |
Optakt » | - | Discovery FC | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 10:20 |
Optakt » | - | Toro United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 11:15 |
Optakt » | - | Brinch United | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 13:35 |
Optakt » | - | Gødvad F C | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 23:25 |
Optakt » | - | Northampton Town | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 06:45 |
Optakt » | - | AC Matas de Espite | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 07:55 |
Optakt » | - | AC Ribeiro da Serra | 4. division, pulje 6 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 09:50 |