JAI HIND
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | FC Bronx boys | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 10:35 |
Optakt » | - | FCAstria | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 11:40 |
Optakt » | - | Diskodrengene | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 13:25 |
Optakt » | - | Midtals Idrætsforening | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 18:25 |
Optakt » | - | fc surhsvej | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 20:30 |
Optakt » | - | Team Ivans | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 00:45 |
Optakt » | - | Aab Star | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 07:50 |
Optakt » | - | FC Tingheden | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 12:35 |
Optakt » | - | DD spiller | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 17:20 |
Optakt » | - | Non Mollare Mai | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 01:10 |
Optakt » | - | Gallernee | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 02:50 |
Optakt » | - | Ponta Baixa | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 15:40 |
Optakt » | - | FC Elverstars | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 18:10 |
Optakt » | - | Fyrkat United | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 21:30 |
Optakt » | - | FC Tingheden | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 01:30 |
Optakt » | - | Midtals Idrætsforening | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 06:40 |
Optakt » | - | fc surhsvej | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 08:05 |
Optakt » | - | Buenaventura FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 13:35 |
Optakt » | - | Buenaventura FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 00:55 |
Optakt » | - | Diskodrengene | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 01:35 |
Optakt » | - | FC Bronx boys | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 13:05 |
Optakt » | - | Non Mollare Mai | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 16:35 |
Optakt » | - | FCAstria | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 18:25 |
Optakt » | - | Gallernee | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 05:25 |
Optakt » | - | Ponta Baixa | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 06:40 |
Optakt » | - | Fyrkat United | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 08:00 |
Optakt » | - | FC Elverstars | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 09:55 |
Optakt » | - | Team Ivans | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 01:10 |
Optakt » | - | DD spiller | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 08:20 |
Optakt » | - | Aab Star | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 12:25 |