Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
01/05, 11:35 |
Division 2, Grupp 1 |
Chelton FC |
3 - 1 |
Weli FC |
Division 4, Grupp 2 |
01/05, 11:45 |
Division 3, Grupp 2 |
The Minstermen |
0 - 2 |
Oure Allstars |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 12:10 |
Division 4, Grupp 1 |
Ez games |
0 - 5 |
Prague FC |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 12:20 |
Division 2, Grupp 1 |
Tønder FC |
2 - 1 |
The Ownd |
Division 4, Grupp 6 |
01/05, 12:30 |
Süper Lig |
Fight Club |
0 - 1 |
Nightcrawler |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 12:40 |
Division 2, Grupp 2 |
Bølle Steen |
0 - 1 |
De glade armatøre |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 12:40 |
Division 3, Grupp 4 |
Midtjylland Ultras |
1 - 3 |
f c petersen if |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 12:40 |
Division 3, Grupp 1 |
Dynamo Dream Owls |
0 - 2 |
NLS Learn |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 12:55 |
Division 2, Grupp 1 |
FC Independence Day |
2 - 0 |
Red Bull Leeds |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 13:05 |
Division 2, Grupp 1 |
The Red and Blue |
2 - 0 |
Les Klinges |
Division 3, Grupp 4 |
01/05, 13:25 |
Division 2, Grupp 2 |
Otterups stolthed |
2 - 0 |
Fog Academy |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 13:35 |
Division 3, Grupp 4 |
Telesto |
0 - 2 |
Saint Johnstone |
Division 2, Grupp 1 |
01/05, 13:35 |
Division 3, Grupp 3 |
Fenerbahce XI |
1 - 3 |
Theownmaster FC |
Division 3, Grupp 3 |
01/05, 13:35 |
Süper Lig |
Bonnorville United |
1 - 0 |
FC Jetboys |
Süper Lig |
01/05, 13:45 |
Division 3, Grupp 2 |
FCPoppen |
4 - 0 |
Esbjerg fB |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 13:55 |
Division 2, Grupp 1 |
Mica United |
2 - 0 |
Lyngvænget Fremad FC |
Division 4, Grupp 2 |
01/05, 14:20 |
Division 4, Grupp 1 |
Farmors Hold |
0 - 1 |
FC Mesterteamet |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 15:10 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Gulddreng |
4 - 0 |
The Avengers |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 16:05 |
Süper Lig |
Værløse FC |
1 - 0 |
Amager Halshug |
Süper Lig |
01/05, 16:15 |
Division 3, Grupp 3 |
Gola CF |
0 - 3 |
BIF Elite |
Süper Lig |
01/05, 16:55 |
Division 4, Grupp 1 |
Galoppen FC |
0 - 5 |
FC Deportivo Moron |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 17:00 |
Süper Lig |
team sjov |
2 - 1 |
Loth |
Süper Lig |
01/05, 17:00 |
Division 4, Grupp 1 |
CatalanELblaugrana |
0 - 3 |
Fenerbahce FC |
Süper Lig |
01/05, 17:25 |
Division 3, Grupp 2 |
AS Secilmis |
2 - 0 |
RC Strasbourg |
Division 2, Grupp 2 |
01/05, 17:40 |
Division 2, Grupp 2 |
Fc Sirops |
1 - 2 |
Real Madsen City |
Division 3, Grupp 2 |
01/05, 17:50 |
Division 3, Grupp 3 |
John Deere FC |
0 - 2 |
Valby Vikings |
Süper Lig |
01/05, 18:35 |
Division 4, Grupp 3 |
Joga Bonito |
0 - 1 |
FC Powerspeed |
Division 3, Grupp 1 |
01/05, 18:40 |
Division 3, Grupp 1 |
Eagles FC |
1 - 0 |
FC Algestrup |
Division 3, Grupp 3 |
01/05, 19:10 |
Division 3, Grupp 3 |
Cagri FC |
0 - 3 |
Girondins Bordeaux |
Süper Lig |
01/05, 19:10 |
Süper Lig |
Union Saint Gillloise |
2 - 0 |
Det Jyske Akademi |
Division 4, Grupp 2 |