Copa del Rey

Fixtures

Välj runda:
  Hemmalag Resultat Bortalag
18/11, 11:25 Division 4, Grupp 2 Diamonds 2 - 0 FC Reas Division 4, Grupp 7
18/11, 11:50 Division 4, Grupp 2 LFC Midtjylland 3 - 1 Arentsen FC Division 4, Grupp 3
18/11, 11:50 La Primera The Dukes 5 - 0 FC Jakobs Disciple Division 4, Grupp 2
18/11, 12:10 Division 5, Grupp 6 Dos santos FB 0 - 4 Gold Coast Eagles La Primera
18/11, 12:20 Division 2, Grupp 1 FC Qim 4 - 0 Staffidreamteam Division 4, Grupp 2
18/11, 12:25 Division 5, Grupp 1 Angora By Night 0 - 2 F c United Division 2, Grupp 2
18/11, 12:40 Division 4, Grupp 8 Prebens tropper 2 - 3 GRANADINOS FC Division 4, Grupp 4
18/11, 12:50 Division 4, Grupp 5 East Coast Town 0 - 2 Real Division 3, Grupp 2
18/11, 12:55 Division 6, Grupp 11 FC Ansu Fati 0 - 8 IFK CASABLANCA Division 4, Grupp 2
18/11, 12:55 Division 2, Grupp 1 Los Rojiblancos 1 - 0 FC LUC Division 4, Grupp 3
18/11, 13:25 Division 5, Grupp 1 Saarbrücken 0 - 1 the losers company Division 3, Grupp 3
18/11, 13:40 Division 4, Grupp 7 Wisla Cracovia 0 - 2 The Welsh Hombres Division 4, Grupp 5
18/11, 13:45 Division 3, Grupp 4 Dalslandsgade FC 2 - 0 Hobronx IK Division 5, Grupp 14
18/11, 13:45 Division 3, Grupp 4 Vejen Boldklub 1 - 3 FC Ludogorets Razgrad Division 2, Grupp 2
18/11, 13:45 Division 3, Grupp 3 Team Bolovasien 1 - 2 Uller United Division 2, Grupp 1
18/11, 14:40 Division 4, Grupp 6 Stege Lendemarke FC 0 - 5 Vejen FC Division 3, Grupp 2
18/11, 14:50 Division 3, Grupp 4 The Bad Ost 0 - 2 Super Sacco Division 2, Grupp 2
18/11, 15:30 Division 4, Grupp 1 The Greatest BIF 0 - 2 SIF Spangsbjerg La Primera
18/11, 15:50 La Primera Team Aries 4 - 0 AC Snus Division 5, Grupp 7
18/11, 15:50 Division 3, Grupp 1 Team Silverstone 0 - 2 agf sejrer igen La Primera
18/11, 16:15 La Primera Team Aerox 2 - 1 Madrid Club de Futbol La Primera
18/11, 16:15 La Primera CSKA Lokomotiv 6 - 0 dammnygård Division 3, Grupp 2
18/11, 16:35 Division 3, Grupp 2 team neslein 3 - 2 Valencia Club Futbol Division 2, Grupp 2
18/11, 16:55 Division 3, Grupp 4 Eric FC 0 - 1 Team Icematik Division 3, Grupp 3
18/11, 16:55 Division 2, Grupp 2 Team Wacker 2 - 1 FC Sabur Division 3, Grupp 2
18/11, 17:05 Division 2, Grupp 2 Pers LØVER 3 - 0 Atletico de Taastrup Division 3, Grupp 3
18/11, 17:10 Division 4, Grupp 3 Peters kadetter 0 - 1 FC Sallos Division 4, Grupp 4
18/11, 17:15 Division 3, Grupp 3 Atletico de Barcelona 2 - 0 Gerrard FC Division 2, Grupp 1
18/11, 17:25 Division 4, Grupp 1 Rakon 0 - 1 FC Platinum Division 3, Grupp 4
18/11, 17:40 La Primera Longkicker Wizards FC 4 - 0 Dicks Drenge Division 4, Grupp 4