Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
30/04, 11:40 |
Division 4, Grupp 1 |
DGNSS |
0 - 3 |
Brønderslevif |
Ligue 1 |
30/04, 11:50 |
Ligue 1 |
LB Lyngby Boldklub |
3 - 0 |
Boldklubben Legend FC |
Division 4, Grupp 8 |
30/04, 12:05 |
Division 2, Grupp 1 |
Bergsters |
3 - 0 |
Lacoste Sport |
Division 4, Grupp 6 |
30/04, 12:15 |
Division 3, Grupp 3 |
Thebois |
2 - 0 |
BPI Allstars |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 12:20 |
Division 2, Grupp 2 |
Yamanota |
1 - 0 |
Hovsa FC |
Division 3, Grupp 3 |
30/04, 12:30 |
Division 3, Grupp 4 |
Darwin Núñez FC |
0 - 3 |
Madip FC |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 12:30 |
Division 4, Grupp 1 |
Kværnloftet FC |
3 - 1 |
AP united |
Division 3, Grupp 4 |
30/04, 12:50 |
Division 3, Grupp 2 |
BAKKEN FC |
3 - 1 |
City Sport |
Division 4, Grupp 5 |
30/04, 12:55 |
Ligue 1 |
Vestegnens Brøndby IF |
3 - 0 |
Team Herregruppen |
Division 3, Grupp 4 |
30/04, 12:55 |
Division 3, Grupp 2 |
Rompmonsters |
1 - 0 |
Fox allstars |
Division 3, Grupp 1 |
30/04, 13:20 |
Division 2, Grupp 1 |
Arsenal |
1 - 2 |
Merz Academy FC |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 13:25 |
Division 3, Grupp 4 |
Cobham Football Club |
1 - 0 |
FCkurdo |
Division 5, Grupp 9 |
30/04, 13:30 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Yrsa |
0 - 4 |
Driver United |
Ligue 1 |
30/04, 13:45 |
Ligue 1 |
SC Krematorie Plovdiv |
5 - 0 |
Fc Aenjen |
Division 3, Grupp 3 |
30/04, 13:55 |
Division 2, Grupp 1 |
Castilla |
0 - 0p |
Azieu |
Division 4, Grupp 2 |
30/04, 14:05 |
Division 2, Grupp 1 |
Beckham United |
4 - 1 |
Bregos talenter |
Division 5, Grupp 6 |
30/04, 14:10 |
Division 5, Grupp 4 |
Miklan FC |
0 - 3 |
FC Johansen |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 14:15 |
Division 5, Grupp 4 |
Van Burgundy |
0 - 5 |
Real MadridCF |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 14:15 |
Division 2, Grupp 2 |
Dude AC |
3 - 1 |
solhan cf |
Division 4, Grupp 8 |
30/04, 14:25 |
Division 3, Grupp 2 |
Escobar |
2 - 3 |
Younesdiab |
Division 4, Grupp 7 |
30/04, 14:35 |
Division 2, Grupp 1 |
Sørensens boldmongoler |
2 - 0 |
FC Manchester utd FC |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 14:35 |
Division 4, Grupp 3 |
Theeagle |
1 - 4 |
New Dragons |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 14:40 |
Division 4, Grupp 6 |
Manseh FC |
0 - 2 |
TBRO FC |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 14:40 |
Division 3, Grupp 2 |
Sutteroos FC |
0 - 1 |
De Skæve Gallere |
Ligue 1 |
30/04, 14:50 |
Division 2, Grupp 1 |
Team Svumpukkel |
1 - 0 |
UgaBuga FC |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 14:50 |
Division 4, Grupp 1 |
HAYASTAN |
1 - 0 |
Kkoko |
Division 5, Grupp 1 |
30/04, 15:00 |
Division 3, Grupp 3 |
Kastrup FK |
1 - 3 |
Team Talent FC |
Ligue 1 |
30/04, 15:00 |
Division 4, Grupp 1 |
Kirkebjerg IF |
0 - 5 |
Mandrillo FC |
Ligue 1 |
30/04, 15:15 |
Division 4, Grupp 3 |
Klodsmajoren FF |
0 - 1 |
Zup FC |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 15:45 |
Division 3, Grupp 1 |
Lanternen FC |
0 - 3 |
Danish Dynamite |
Ligue 1 |