Oldyer

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
3 - 1 V tømrermændene Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 09/12, 05:20
1 - 1 O TeamTage Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 09/12, 10:25
1 - 0 F Merz Academy FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 09/12, 14:50
2 - 2 O Poulter Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 09/12, 15:20
1 - 1 O Den tunge støvle Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 09/12, 15:30
0 - 6 V Karlas Kabale Landspokalturneringen, Runda 1 Cupmatch Bortamatch 09/12, 18:45
2 - 0 V Academy Hjallerup Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 09/12, 23:45
2 - 1 F Team JH Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch Igår, 01:00
0 - 2 F Dannebrogs drenge Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch Igår, 06:55
4 - 2 F FC LIMOMTI Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch Igår, 09:55
0 - 1 V Nemtnemtnemt Landspokalturneringen, Runda 2 Cupmatch Bortamatch Igår, 19:00
Upptakt » - FC Henneman Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch Idag, 10:25
Upptakt » - Dabberne Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch Idag, 11:25
Upptakt » - Trylmands Drenge Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch Idag, 12:15
Upptakt » - Bårdur FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch Idag, 17:10
Upptakt » - Adidas Zine Landspokalturneringen, Runda 3 Cupmatch Bortamatch Idag, 19:35
Upptakt » - Taskforce Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch Idag, 22:30
Upptakt » - Academy Hjallerup Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 12/12, 01:45
Upptakt » - Ølsted FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 12/12, 06:20
Upptakt » - Merz Academy FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 12/12, 15:25
Upptakt » - TeamTage Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 12/12, 18:25
Upptakt » - Ølsted FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 13/12, 12:40
Upptakt » - Poulter Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 13/12, 12:55
Upptakt » - tømrermændene Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 13/12, 13:40
Upptakt » - FC Henneman Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 13/12, 19:50
Upptakt » - Den tunge støvle Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 13/12, 20:10
Upptakt » - Bårdur FC Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 14/12, 01:50
Upptakt » - Trylmands Drenge Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 14/12, 05:25
Upptakt » - Dabberne Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 14/12, 07:50
Upptakt » - Taskforce Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 14/12, 18:50
Upptakt » - Team JH Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 15/12, 09:20
Upptakt » - Dannebrogs drenge Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 15/12, 09:50
Upptakt » - FC LIMOMTI Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 15/12, 12:50