Divisjon 5, Gruppe 7

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
13 November 2019, 00:30 VamosRamos 4 - 0 Salou
13 November 2019, 00:45 Loftus cc 8 - 0 Eransus
13 November 2019, 00:45 Castellanos de Bureba 2 - 0 Salou
13 November 2019, 00:55 Fc skolerdne 2 - 1 Fella Five FC
13 November 2019, 01:15 Marco Bajo 1 - 1 Izmirgücü
13 November 2019, 02:10 VamosRamos 1 - 0 Fc skolerdne
13 November 2019, 02:15 Eransus 2 - 3 Moncalvillo del Huete
13 November 2019, 07:55 Las Carangas Forhåndsvisning El Tablero
13 November 2019, 08:15 Utebo Forhåndsvisning Tornado Kicks
13 November 2019, 09:00 Salou Forhåndsvisning Loftus cc
13 November 2019, 09:30 Asteras FC Forhåndsvisning Utebo
13 November 2019, 10:45 Marco Bajo Forhåndsvisning VamosRamos
13 November 2019, 10:55 Utebo Forhåndsvisning Eransus
13 November 2019, 11:00 Loftus cc Forhåndsvisning Castellanos de Bureba
13 November 2019, 11:20 Las Carangas Forhåndsvisning Fella Five FC
13 November 2019, 12:15 Cortijo de la Tejera Forhåndsvisning Las Carangas
13 November 2019, 12:40 Izmirgücü Forhåndsvisning Salou
13 November 2019, 12:55 Fella Five FC Forhåndsvisning Tornado Kicks
13 November 2019, 14:05 Tornado Kicks Forhåndsvisning Moncalvillo del Huete
13 November 2019, 15:25 Eransus Forhåndsvisning VamosRamos
13 November 2019, 15:40 Moncalvillo del Huete Forhåndsvisning Fc skolerdne
13 November 2019, 16:00 Cortijo de la Tejera Forhåndsvisning Castellanos de Bureba
13 November 2019, 16:00 Tornado Kicks Forhåndsvisning El Tablero
13 November 2019, 16:30 Cortijo de la Tejera Forhåndsvisning Marco Bajo
13 November 2019, 17:35 El Tablero Forhåndsvisning Fella Five FC
13 November 2019, 17:35 Salou Forhåndsvisning Cortijo de la Tejera
13 November 2019, 18:25 Asteras FC Forhåndsvisning Loftus cc
13 November 2019, 18:35 Izmirgücü Forhåndsvisning Cortijo de la Tejera
13 November 2019, 19:25 Moncalvillo del Huete Forhåndsvisning El Tablero
13 November 2019, 19:55 Izmirgücü Forhåndsvisning Asteras FC
13 November 2019, 20:15 Castellanos de Bureba Forhåndsvisning Las Carangas
13 November 2019, 22:00 Fc skolerdne Forhåndsvisning Utebo
13 November 2019, 22:45 Loftus cc Forhåndsvisning Marco Bajo
13 November 2019, 22:45 VamosRamos Forhåndsvisning Asteras FC
13 November 2019, 22:50 Castellanos de Bureba Forhåndsvisning Izmirgücü
13 November 2019, 23:10 Utebo Forhåndsvisning Marco Bajo