Fixtures
Velg runde:
|
Hjemmelag |
Resultat |
Bortelag |
04-30, 11:40 |
Divisjon 4, Gruppe 1 |
DGNSS |
0 - 3 |
Brønderslevif |
Ligue 1 |
04-30, 11:50 |
Ligue 1 |
LB Lyngby Boldklub |
3 - 0 |
Boldklubben Legend FC |
Divisjon 4, Gruppe 8 |
04-30, 12:05 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Bergsters |
3 - 0 |
Lacoste Sport |
Divisjon 4, Gruppe 6 |
04-30, 12:15 |
Divisjon 3, Gruppe 3 |
Thebois |
2 - 0 |
BPI Allstars |
Divisjon 4, Gruppe 1 |
04-30, 12:20 |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
Yamanota |
1 - 0 |
Hovsa FC |
Divisjon 3, Gruppe 3 |
04-30, 12:30 |
Divisjon 3, Gruppe 4 |
Darwin Núñez FC |
0 - 3 |
Madip FC |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
04-30, 12:30 |
Divisjon 4, Gruppe 1 |
Kværnloftet FC |
3 - 1 |
AP united |
Divisjon 3, Gruppe 4 |
04-30, 12:50 |
Divisjon 3, Gruppe 2 |
BAKKEN FC |
3 - 1 |
City Sport |
Divisjon 4, Gruppe 5 |
04-30, 12:55 |
Ligue 1 |
Vestegnens Brøndby IF |
3 - 0 |
Team Herregruppen |
Divisjon 3, Gruppe 4 |
04-30, 12:55 |
Divisjon 3, Gruppe 2 |
Rompmonsters |
1 - 0 |
Fox allstars |
Divisjon 3, Gruppe 1 |
04-30, 13:20 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Arsenal |
1 - 2 |
Merz Academy FC |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
04-30, 13:25 |
Divisjon 3, Gruppe 4 |
Cobham Football Club |
1 - 0 |
FCkurdo |
Divisjon 5, Gruppe 9 |
04-30, 13:30 |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
FC Yrsa |
0 - 4 |
Driver United |
Ligue 1 |
04-30, 13:45 |
Ligue 1 |
SC Krematorie Plovdiv |
5 - 0 |
Fc Aenjen |
Divisjon 3, Gruppe 3 |
04-30, 13:55 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Castilla |
0 - 0p |
Azieu |
Divisjon 4, Gruppe 2 |
04-30, 14:05 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Beckham United |
4 - 1 |
Bregos talenter |
Divisjon 5, Gruppe 6 |
04-30, 14:10 |
Divisjon 5, Gruppe 4 |
Miklan FC |
0 - 3 |
FC Johansen |
Divisjon 3, Gruppe 2 |
04-30, 14:15 |
Divisjon 5, Gruppe 4 |
Van Burgundy |
0 - 5 |
Real MadridCF |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
04-30, 14:15 |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
Dude AC |
3 - 1 |
solhan cf |
Divisjon 4, Gruppe 8 |
04-30, 14:25 |
Divisjon 3, Gruppe 2 |
Escobar |
2 - 3 |
Younesdiab |
Divisjon 4, Gruppe 7 |
04-30, 14:35 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Sørensens boldmongoler |
2 - 0 |
FC Manchester utd FC |
Divisjon 4, Gruppe 3 |
04-30, 14:35 |
Divisjon 4, Gruppe 3 |
Theeagle |
1 - 4 |
New Dragons |
Divisjon 2, Gruppe 2 |
04-30, 14:40 |
Divisjon 4, Gruppe 6 |
Manseh FC |
0 - 2 |
TBRO FC |
Divisjon 4, Gruppe 3 |
04-30, 14:40 |
Divisjon 3, Gruppe 2 |
Sutteroos FC |
0 - 1 |
De Skæve Gallere |
Ligue 1 |
04-30, 14:50 |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
Team Svumpukkel |
1 - 0 |
UgaBuga FC |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
04-30, 14:50 |
Divisjon 4, Gruppe 1 |
HAYASTAN |
1 - 0 |
Kkoko |
Divisjon 5, Gruppe 1 |
04-30, 15:00 |
Divisjon 3, Gruppe 3 |
Kastrup FK |
1 - 3 |
Team Talent FC |
Ligue 1 |
04-30, 15:00 |
Divisjon 4, Gruppe 1 |
Kirkebjerg IF |
0 - 5 |
Mandrillo FC |
Ligue 1 |
04-30, 15:15 |
Divisjon 4, Gruppe 3 |
Klodsmajoren FF |
0 - 1 |
Zup FC |
Divisjon 2, Gruppe 1 |
04-30, 15:45 |
Divisjon 3, Gruppe 1 |
Lanternen FC |
0 - 3 |
Danish Dynamite |
Ligue 1 |