Harlem Heroes

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
2 - 1 W Snebærvej FC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-09, 07:15
5 - 0 L Abrikode FC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-09, 09:50
0 - 8 L FC Devantie Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-09, 10:10
6 - 1 L Iceman as Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-09, 11:50
5 - 0 W Queencastle FC Newcomers Challenge, Runde 1 Turneringskamp Hjemmekamp 12-09, 18:55
0 - 7 L Sommers Team Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-10, 00:20
7 - 0 L Shanklys drenge Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-10, 00:50
0 - 5 L Donkeykong Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-10, 05:55
6 - 0 L Herrelandsholdet Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-10, 06:10
6 - 0 L Bjerringbro Jaguars Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-10, 07:20
3 - 1 W AC Banzai Svenska Cupen, Runde 2 Turneringskamp Hjemmekamp 12-10, 12:30
4 - 0 W Ladegaard FC Newcomers Challenge, Runde 2 Turneringskamp Hjemmekamp 12-10, 19:15
6 - 0 L ASAP AC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-11, 14:10
7 - 0 W Thisted Brewers Junior Svenska Cupen, Runde 3 Turneringskamp Hjemmekamp 12-11, 17:20
0 - 7 W Rushden FC Newcomers Challenge, Runde 3 Turneringskamp Bortekamp 12-11, 18:40
3 - 0 L Mosede Boldklub Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-11, 20:30
0 - 5 L Fv Okke Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-11, 20:55
0 - 6 L DDLD Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-11, 22:15
5 - 0 L FC Devantie Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-12, 06:30
0 - 5 W Hindle FC Svenska Cupen, Runde 4 Turneringskamp Bortekamp 12-12, 11:55
0 - 7 L AC Dybvad Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-12, 13:45
0 - 2 L Croix United Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-12, 14:00
4 - 0 L Donkeykong Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-12, 16:25
0 - 3 W FC busse Newcomers Challenge, Runde 4 Turneringskamp Bortekamp 12-12, 18:05
0 - 6 L Shanklys drenge Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-12, 19:45
0 - 3 L Iceman as Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-13, 06:05
0 - 4 W Spain Trialists VII Newcomers Challenge, Runde 5 Turneringskamp Bortekamp 12-13, 11:20
7 - 0 L Snebærvej FC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-13, 12:40
4 - 0 L AC Dybvad Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-13, 13:25
2 - 1 W Cinnamon City Svenska Cupen, Runde 5 Turneringskamp Hjemmekamp 12-13, 17:30
5 - 0 W Team Tålålå Newcomers Challenge, Runde 6 Turneringskamp Hjemmekamp 12-13, 19:10
0 - 7 L Abrikode FC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-13, 20:45
8 - 0 L Fv Okke Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 04:25
7 - 0 L DDLD Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 07:20
1 - 1 D Mosede Boldklub Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I går, 07:45
3 - 0 W FC Anden på coke Newcomers Challenge, Runde 7 Turneringskamp Hjemmekamp I går, 11:45
5 - 0 L Croix United Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 12:50
1 - 2 L FC golddigger Svenska Cupen, Kvartfinale Turneringskamp Hjemmekamp I går, 15:10
0 - 6 L ASAP AC Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I går, 19:05
1 - 3 W Php Newcomers Challenge, Kvartfinale Turneringskamp Bortekamp I går, 20:35
5 - 0 L Sommers Team Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 23:45
0 - 6 L Bjerringbro Jaguars Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 06:25
Forhåndsvisning » - Astarze Newcomers Challenge, Semifinaler Turneringskamp Hjemmekamp I dag, 10:45
Forhåndsvisning » - Herrelandsholdet Divisjon 3, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 12:30