Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
Yesterday, 12:00 |
Division 2, Group 1 |
Nibe Boldklub |
3 - 1 |
Free Palestine FC |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 12:00 |
Division 4, Group 3 |
The Minstermen |
0 - 3 |
FCV Slagelse |
Division 3, Group 4 |
Yesterday, 12:10 |
Süper Lig |
Fc Sirops |
3 - 2 |
Union Saint Gillloise |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 12:25 |
Division 3, Group 1 |
Mica United |
p0 - 0 |
FC Sebs dreng |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 12:30 |
Division 4, Group 1 |
Mexicanos Locos |
1 - 3 |
Real Madsen City |
Division 3, Group 2 |
Yesterday, 12:35 |
Süper Lig |
Lowood Mohicans |
0 - 1 |
Værløse FC |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 12:45 |
Süper Lig |
Fenerbahce FC |
2 - 0 |
FC Caniz |
Süper Lig |
Yesterday, 12:55 |
Süper Lig |
BIF Elite |
2 - 0 |
f c petersen if |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 12:55 |
Division 2, Group 1 |
Chelton FC |
1 - 2 |
FC København |
Süper Lig |
Yesterday, 13:55 |
Division 3, Group 3 |
Gola CF |
0 - 2 |
Indian FSC |
Division 4, Group 4 |
Yesterday, 14:00 |
Division 4, Group 1 |
OBAllstars |
1 - 2 |
FC Tange |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 14:15 |
Division 4, Group 3 |
Saint Johnstone |
0 - 3 |
Telesto |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 14:15 |
Division 4, Group 1 |
Lfcucl |
0 - 3 |
FC Gulddreng |
Süper Lig |
Yesterday, 14:25 |
Division 4, Group 1 |
AC Fantatista |
0 - 2 |
Los Vikingos |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 15:05 |
Division 4, Group 2 |
Skovgaard BK |
1 - 2 |
team sjov |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 15:20 |
Division 3, Group 2 |
Fog Academy |
0 - 1 |
FC Jetboys |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 16:00 |
Division 3, Group 4 |
Red Bull Leeds |
1 - 0 |
Theownmaster FC |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 16:05 |
Division 2, Group 2 |
Alstrup DT |
0 - 1 |
Kasper XI |
Süper Lig |
Yesterday, 16:15 |
Division 3, Group 3 |
Kølner haie |
2 - 0 |
Potrytter |
Division 3, Group 4 |
Yesterday, 16:45 |
Division 4, Group 2 |
Vennebyen |
0 - 2 |
FC Mesterteamet |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 17:40 |
Süper Lig |
Fred |
1 - 0 |
Det Jyske Akademi |
Division 4, Group 2 |
Yesterday, 17:45 |
Division 5, Group 6 |
Forashgonj FC |
1 - 2 |
Ballack Athletic |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 17:50 |
Division 4, Group 5 |
FC Algestrup |
1 - 2 |
Bølle Steen |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 17:50 |
Division 3, Group 2 |
Theoldboyz |
0 - 2 |
VAR |
Süper Lig |
Yesterday, 18:05 |
Division 2, Group 1 |
Tønder FC |
p0 - 0 |
Spurs Lilywhites |
Süper Lig |
Yesterday, 18:35 |
Division 3, Group 1 |
FC Powerspeed |
2 - 0 |
Stenild United |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 18:45 |
Division 2, Group 1 |
Luverdense FC |
1 - 3 |
NLS Learn |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 18:45 |
Division 2, Group 1 |
Silkeborg City |
2 - 1 |
Dynamo Dream Owls |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 19:00 |
Division 3, Group 3 |
Girondins Bordeaux |
2 - 3 |
Valby Vikings |
Süper Lig |
Yesterday, 19:30 |
Division 2, Group 1 |
Amager Halshug |
2 - 1 |
Sparta Prag |
Division 2, Group 2 |