DFB-Pokal

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
12-10, 12:00 Division 3, Group 4 Gittes drenge 2 - 0 Fredsk BK Division 3, Group 3
12-10, 12:05 Division 6, Group 1 Galax 0 - 7 diebayern Division 2, Group 1
12-10, 12:20 Division 2, Group 2 FC Benspænd 3 - 0 SC Dortmund Division 4, Group 6
12-10, 12:25 Division 4, Group 5 BPS Madrid 0 - 1 FC Nicky Division 3, Group 1
12-10, 12:40 Division 5, Group 8 Zachofc 1 - 3 Aabyhøj IF Division 4, Group 2
12-10, 12:40 Division 3, Group 2 FC Garten Rover 2 - 1 de vilde karate ørne Division 3, Group 3
12-10, 12:45 Division 3, Group 4 Bridgeburg IF 1 - 2 Fc Lagersalg Division 3, Group 3
12-10, 13:10 Die Bundesliga Slangeby BK 8 - 0 FK Era In Pixels Division 4, Group 2
12-10, 13:15 Division 4, Group 2 Brutalis Stjarnan IK 3 - 1 Sokukspor Division 5, Group 1
12-10, 13:20 Division 2, Group 2 Mujilo 4 - 0 Blacksad Division 4, Group 3
12-10, 13:35 Division 2, Group 2 kennethhavn 0 - 1 Danefeld Division 2, Group 2
12-10, 13:45 Division 3, Group 2 Bedde United FC 3 - 1 Hokus Pokus Ford Focus Division 4, Group 3
12-10, 13:50 Division 4, Group 4 Rock n rolla FC 1 - 0 Roager champions Division 3, Group 1
12-10, 13:50 Division 4, Group 6 Kaiserlich 0 - 4 Bamserne Die Bundesliga
12-10, 14:00 Division 2, Group 1 fc super stjerner 6 - 0 Dab Atli Division 5, Group 1
12-10, 14:05 Division 4, Group 1 Bob Jones FC 0 - 2 Hansestadt Hamburg FC Division 3, Group 1
12-10, 14:35 Division 3, Group 2 Peaky Blinders FC 0 - 1 Wonderboyzz Division 2, Group 1
12-10, 14:45 Division 4, Group 5 dinamomania 0 - 3 AFC Tubize Division 3, Group 3
12-10, 14:55 Division 4, Group 8 Lyk Lee FC 0 - 2 Casillas Die Bundesliga
12-10, 15:05 Division 3, Group 3 Slothy FC 4 - 0 ZAP GAP Division 5, Group 2
12-10, 15:15 Division 3, Group 1 FC Bradzelona 3 - 1 Søstrup Division 4, Group 6
12-10, 15:25 Division 4, Group 3 AC Jenka 0 - 1 ishockey ac fc Division 3, Group 2
12-10, 15:30 Division 3, Group 4 å å a 0 - 1 Temlingerne Division 3, Group 1
12-10, 15:50 Division 4, Group 7 Youth Academy 1 - 4 Horsedammen FC Division 2, Group 2
12-10, 16:05 Division 4, Group 5 Suppedas 1 - 2 The Vipers Team Division 4, Group 2
12-10, 16:15 Division 3, Group 1 Team Booster 3 - 0 Brønshøj BK Division 3, Group 2
12-10, 16:30 Division 4, Group 1 FC Meadow 0 - 2 F C TVIS Division 2, Group 1
12-10, 16:55 Division 5, Group 6 WB 0 - 8 Icy Division 3, Group 2
12-10, 17:00 Division 5, Group 1 Leftfield FC 0 - 2 SA Untouchables Division 4, Group 4
12-10, 17:05 Division 4, Group 5 Panthers 4 - 0 CF Alkoholdet Division 4, Group 5