Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
05-13, 16:55 |
Division 3, Group 4 |
Fischer Eagles |
3 - 0 |
De Shuffiseret |
Division 3, Group 3 |
05-13, 17:20 |
1. Division |
Nobr |
4 - 0 |
FK Pingvini |
Division 5, Group 1 |
05-13, 17:25 |
Division 2, Group 2 |
team marmaras |
0 - 3 |
Holtbjerg FC |
Division 2, Group 1 |
05-13, 17:35 |
Division 4, Group 1 |
West City FC |
3 - 0 |
Los Azurri FC |
Division 4, Group 4 |
05-13, 17:35 |
Division 4, Group 2 |
Holdet MHJ |
0 - 2 |
FC Bucs |
Division 2, Group 2 |
05-13, 17:40 |
Division 2, Group 2 |
FC klumpfod |
2 - 0 |
Rossoneri |
Division 4, Group 4 |
05-13, 17:45 |
1. Division |
FC HimmelBold |
2 - 0 |
Calles Hær |
Division 4, Group 5 |
05-13, 17:55 |
Division 2, Group 1 |
Tæskehold |
2 - 1 |
FC Bårcelona |
Division 4, Group 2 |
05-13, 18:00 |
Division 3, Group 3 |
The Bantams |
1 - 2 |
GreyBelve |
Division 3, Group 3 |
05-13, 18:05 |
1. Division |
Camoni |
2 - 1 |
Wannabe United |
Division 3, Group 1 |
05-13, 18:05 |
Division 2, Group 1 |
Fc Nivea |
3 - 0 |
Sevel IF |
Division 5, Group 2 |
05-13, 18:10 |
Division 3, Group 2 |
Trixster FC |
2 - 0 |
Saints Club |
Division 3, Group 4 |
05-13, 18:30 |
Division 2, Group 2 |
Manutdfc |
1 - 0 |
anavas |
Division 3, Group 2 |
05-13, 18:45 |
Division 4, Group 1 |
Rhamnus Raiders |
0 - 2 |
FC Gulbus |
Division 3, Group 1 |
05-13, 18:50 |
1. Division |
FC Qim |
2 - 4 |
Glory Man United |
Division 2, Group 2 |
05-13, 18:50 |
1. Division |
The Dark Brotherhood |
1 - 4 |
Barrow United |
1. Division |
05-13, 19:00 |
Division 3, Group 2 |
FC Ruthon |
3 - 0 |
Acient FC |
Division 3, Group 4 |
05-13, 19:05 |
Division 3, Group 1 |
Siite |
3 - 2 |
Klub Fremad |
Division 4, Group 2 |
05-13, 19:25 |
Division 3, Group 3 |
Fristedet |
0 - 1 |
Logistics FC |
Division 3, Group 2 |
05-13, 19:30 |
Division 3, Group 4 |
AFCSE |
0 - 1 |
LikeABaws |
Division 4, Group 2 |
05-13, 19:40 |
Division 3, Group 2 |
lisbjerg |
1 - 0 |
Sydlangeland SF |
Division 3, Group 3 |
05-13, 19:45 |
Division 2, Group 2 |
FC Skum |
1 - 0 |
School of Excellence |
Division 2, Group 2 |
05-13, 20:10 |
Division 2, Group 2 |
FC Snusfanden |
0 - 2 |
Ipswish Town FC |
Division 2, Group 1 |
05-13, 20:10 |
Division 3, Group 4 |
Snakecity Guldfugle |
0 - 1 |
Étoile Lumière |
Division 2, Group 1 |
05-13, 20:20 |
1. Division |
Jowinski |
3 - 2 |
Expert Munkebo BK |
Division 3, Group 2 |
05-13, 20:45 |
Division 4, Group 2 |
FC Schinkel |
1 - 0 |
FC Heidenheim |
Division 4, Group 6 |