Dame Ndoye
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 - 1 | T | Apaches | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 11:10 |
3 - 0 | V | QX | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 13:35 |
0 - 2 | T | OB s efterfølgere | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 15:20 |
7 - 0 | V | Granlo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 15:40 |
1 - 2 | T | Fuk Jonathan | Svenska Cupen, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 19:20 |
3 - 2 | T | NTSK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 21:50 |
1 - 3 | T | FC BLOD PÅ HANDSKERNE | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 08:10 |
0 - 5 | V | Södra Veckebo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 09:20 |
0 - 7 | V | Minecraftpros | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 11:15 |
0 - 2 | T | FC Jägerbombs | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 17:50 |
3 - 0 | T | The Guardians | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 23:30 |
1 - 3 | T | FC LEEDS | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 00:55 |
6 - 0 | V | IF Tansbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 01:10 |
1 - 2 | V | De store | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 01:30 |
2 - 0 | T | Team Damhus | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 11:30 |
0 - 4 | T | Mathiaschester City | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 00:30 |
0 - 7 | V | Mjöla | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 10:05 |
3 - 0 | T | OB s efterfølgere | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 16:20 |
4 - 0 | V | Södra Veckebo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 17:55 |
3 - 1 | V | NTSK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 22:10 |
0 - 2 | T | Apaches | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 09:50 |
0 - 4 | V | Granlo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 13:40 |
Optakt » | - | QX | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 16:50 |
Optakt » | - | Mjöla | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 19:30 |
Optakt » | - | IF Tansbo | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 00:35 |
Optakt » | - | Mathiaschester City | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 01:45 |
Optakt » | - | Team Damhus | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 10:55 |
Optakt » | - | De store | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 16:25 |
Optakt » | - | FC LEEDS | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 22:35 |
Optakt » | - | The Guardians | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 06:30 |
Optakt » | - | Minecraftpros | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 08:05 |
Optakt » | - | FC BLOD PÅ HANDSKERNE | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 10:20 |